Samsung A73 vs Xiaomi12 Lite

A73 ve 12 Lite arasından muhtemelen A73 ü seçeceğim ancak S20 FE nin bu kadar önerilmesi biraz şaşırttı beni. S20 FE'nin neden diğerlerine göre bu kadar fazla önerildiği hakkında biraz bilgi verebilir misiniz?
Basit.

Kamera, donanım ve performans olarak üst sınıf bir cihaz, bahsettiğin modeller için orta sınıf diyelim ayrıca Xiaomi yazılımına güven olmaz hâlâ cihazı çöp edecek hatalar sunuyorlar.

Arkadaşlar A73'ün bir iki sene daha fazla yazılım güncellemesi alacağından bahsetseler dâhi önemli bir mevzu değil, aynı paraya üst sınıf bir cihaz almak dâhâ mantıklı.

A73 ve 12 Lite arasından muhtemelen A73'ü seçeceğim ancak S20 FEnin bu kadar önerilmesi biraz şaşırttı beni. S20 FE'nin neden diğerlerine göre bu kadar fazla önerildiği hakkında biraz bilgi verebilir misiniz?

S20 FE daha güçlü işlemci ve daha iyi kameraya sahip. S20 FE amiral gemisine yakın bir kalite sunarken konudaki cihazlar orta seviye cihazlar.

A73 ve 12 Lite arasından muhtemelen A73'ü seçeceğim ancak S20 FEnin bu kadar önerilmesi biraz şaşırttı beni. S20 FE'nin neden diğerlerine göre bu kadar fazla önerildiği hakkında biraz bilgi verebilir misiniz?

Epey.comdan karşılaştırabilirsin ama tavsiyem ikinci el bir S21 bak hinede sen bilirsin.

Geri
Yukarı