Samsung A73 vs Xiaomi Mi 11 Lite

Daha fazla  
Arkadaşlar sizce hangisi alınır? Oyun oynayan ve fotoğraf çekme türü şeylerle uğraşan biriyim. Hangisini almalıyım? Donanımsal bir sıkıntısı var mıdır? Kullananlar artılarını ve eksilerini söylerse süper olur.

Ben Mi 11 Lite kullanıyorum. A73 hakkında bir bilgim yok ama, Mi 11 Lite genel itibarı ile içerik tüketmek için güzel bir cihaz. Kamerası süper diyemem ışığı iyi aldığı yerde güzel fotoğraflar çekiyor. En büyük artısı ekranı ve stereo kaliteli hoparlörler. Oyun oynamıyorum o yüzden yorum yapamam fakat sanmıyorum süper oyun oynatacağını. Bataryası iyi gidiyor 2 günde bir şarja takıyorum neredeyse.

Ben Mi 11 Lite kullanıyorum. A73 hakkında bir bilgim yok ama, Mi 11 Lite genel itibarı ile içerik tüketmek için güzel bir cihaz. Kamerası süper diyemem ışığı iyi aldığı yerde güzel fotoğraflar çekiyor. En büyük artısı ekranı ve stereo kaliteli hoparlörler. Oyun oynamıyorum o yüzden yorum yapamam fakat sanmıyorum süper oyun oynatacağını. Bataryası iyi gidiyor 2 günde bir şarja takıyorum neredeyse.
Hocam yazılımsal sorunları var diyorlar sizde oldu mu hiç? Sürüm güncellemesi yaptıkça kötüleşiyor diyorlar.

Hocam yazılımsal sorunları var diyorlar sizde oldu mu hiç? Sürüm güncellemesi yaptıkça kötüleşiyor diyorlar.
Bilmem ben hiç denk gelmedim yağ gibi akıyor cihaz. Ben öyle çok çer çöp kurmam telefona belki ondan kaynaklı olabilir.

Arkadaşlar sizce hangisi alınır? Oyun oynayan ve fotoğraf çekme türü şeylerle uğraşan biriyim. Hangisini almalıyım? Donanımsal bir sıkıntısı var mıdır? Kullananlar artılarını ve eksilerini söylerse süper olur.
Kaç ₺'ye alacaksın? İki cihazın da daha iyi alternatifleri mevcut.

A73 tabii ki, orta segmentin en iyi kamerasına sahip ayrıca içinde özel soğutma mevcut, saatlerce termal darboğaz yemeden stabil bir şekilde oyun oynayabiliyorsunuz. Super AMOLED ekranıyla size uzun yıllar en iyi deneyimi yaşatacaktır. Xiaomi'nin cihazlarında 1-2 yıl sonra yavaşlama görülüyor ve her güncellemede hard reset atmak zorunda kalıyorsunuz.

Hocam Max 11K verebilirim.
11K'ya;
•S20 FE
•Poco X3 GT almanı öneririm.
Eğer bütçeni yükseltebilirsen;
•S21
•Poco F4
•Poco X4 GT'ye yönelebilirsin.

Alternatif olarak Realme GT Master Edition'un fiyatı şu an için çok uygun. Onu da düşünebilirsin.

Geri
Yukarı