Samsung AI A34 gibi modellere gelir mi?

SoloTÜRK01

Picopat
Daha fazla  
Bildiğiniz üzere Samsung dün akşam yeni teknolojisi olan Samsung AI'ı tanıttı. Bu özellik ilk başta olmasa da One UI 6.1 ile diğer modellere (ör A34) gelir mi? Düşünceleriniz nedir?

Bildiğiniz üzere Samsung dün akşam yeni teknolojisi olan Samsung AI'ı tanıttı. Bu özellik ilk başta olmasa da One UI 6.1 ile diğer modellere (ör A34) gelir mi? Düşünceleriniz nedir?
Hayır , yanlış bilgi vermek istemiyorum ancak bildiğim kadarıyla sadece s24 ve üstü modellerinde oalcak bu özellik. Kendi sitesinde s23 modeli için bile mevcut olmadığı yazıyor.

Gösterdikleri yapay zeka özellikleri öyle ahım şahım işlemci isteyecek ya da özel şeyler değil. Zaten halihazırda dağınık olarak bulunan AI özelliklerini işletim sistemine entegre etmişler sadece. Bence One UI 6.1 ile çoğu cihaza gelmeye başlar.

Gösterdikleri yapay zeka özellikleri öyle ahım şahım işlemci isteyecek ya da özel şeyler değil. Zaten halihazırda dağınık olarak bulunan AI özelliklerini işletim sistemine entegre etmişler sadece. Bence One UI 6.1 ile çoğu cihaza gelmeye başlar.

Umarım öyle olur ama eğer bir çipe entegre ettilerse o zaman gelmeyebilir.

Bu arada kesinlikle katılmıyorum. Bence ilk iPhone ve katlanan ilk telefondan sonraki en büyük teknoloji

Son düzenleme:
Bende de A34 var. Şansa gördüm bunu bende.
S23 serisine geleceğini duydum sadece.
Geçte olsa mutlaka bir şekilde gelir.

Yeni konular

Geri
Yukarı