Samsung A34, A54 beklenmeli mi?

Emirates666

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, ben bu hafta S20 FE alacağım da yeni Samsung telefonları çıkmış. Sizce beklemek mantıklı mı? Yoksa bu hafta alayım mı?

Merhaba arkadaşlar, ben bu hafta S20 FE alacağım da yeni Samsung telefonları çıkmış. Sizce beklemek mantıklı mı? Yoksa bu hafta alayım mı?
Dostum merhaba, benim yakın arkadaşım s20 fe kullanıyor. Memnun fakat güncelleme desteği biteceği için almanı önermem. A34 a54 beklemek yerine a73 alabilirsin kız arkadaşıma aldım çok memnun SD işlemci ile pil performansı çok iyi ben s21 fe kullanıyorum 4 saat ekran süresi alıyorum a73 ise 7 saate ekran süresi veriyor. Tek farkları kamera ve kasa.

Dostum merhaba, benim yakın arkadaşım S20 FE kullanıyor. Memnun fakat güncelleme desteği biteceği için almanı önermem. A34 A54 beklemek yerine A73 alabilirsin kız arkadaşıma aldım çok memnun SD işlemci ile pil performansı çok iyi ben S21 FE kullanıyorum 4 saat ekran süresi alıyorum A73 ise 7 saate ekran süresi veriyor. Tek farkları kamera ve kasa.

Bende A73'e bakıyordum ilk sonra vazgeçtim S20 FE Snapdragon 865 bir de kamerası daha iyi olduğu için S20 FE almaya karar verdim tek kötü yanı güncelleme almayacak olması vallaha karasızım şu an A54 de tipi falan güzelmiş kaç TL olur acaba.

Bende A73'e bakıyordum ilk sonra vazgeçtim S20 FE Snapdragon 865 bir de kamerası daha iyi olduğu için S20 FE almaya karar verdim tek kötü yanı güncelleme almayacak olması vallaha karasızım şu an A54 de tipi falan güzelmiş kaç TL olur acaba.
Yeni zamlarla 13 bin tl ortalama. Evet s23 gibi yapmışlar kenarları smooth duruyor ama işlemcisi exynos olduğu için bilemedim bende

Geri
Yukarı