Samsung AppGallery gelir mi?

Autistic Boy

Kilopat
Makaleler
24
Merhaba. Huawei AppGallery adında kazandıran bir uygulama var. Ancak, Samsung'un acaba ileride bu tarz bir uygulaması olur mu? Huawei'den bile daha çok ödüller vereceğini düşünüyorum. Görüşleriniz neler?

Merhaba. Huawei appgallery adında kazandıran bir uygulama var. Ancak, Samsung'un acaba ileride bu tarz bir uygulaması olur mu? Huawei'den bile daha çok ödüller vereceğini düşünüyorum. Görüşleriniz neler?

Appgallery Huawei'nin kendi uygulaması olduğu için gelmez.

Samsung'un kendi mağazası vardı ancak üstüne pek düşmüyor.

Huawei kendi ekosistemini oluşturmaya çalışıyor. Sadece AppGallery değil, Google'a alternatif olarak HMS Core gibi önemli servisleri de geliştiriyor. AppGallery buzdağının görünen kısmı.

Samsung'un şu ana kadar böyle bir niyeti yok gibi.

Samsung'un kendi mağazası vardı ancak üstüne pek düşmüyor.

Huawei kendi ekosistemini oluşturmaya çalışıyor. Sadece AppGallery değil, Google'a alternatif olarak HMS Core gibi önemli servisleri de geliştiriyor. AppGallery buzdağının görünen kısmı.

Samsung'un şu ana kadar böyle bir niyeti yok gibi.
AppGallery'e bir kuruş vermeden bile bana bedava 1 GB internet verdi. Harika bir şey bu. Umarım ilerleyen zamanlarda en az 5 GB vermeye başlar. Hatta Google bu tarz bir uygulama geliştirirse, bence ekonomisi kötü olan bu ülkede, biraz daha rahat etmemiz sağlanabilir.

Son düzenleyen: Moderatör:
@Autistic Boy Huawei İnternet paketi vermek zorunda değil, insanların ilgisini çekiyor o kadar. Hani neden adamlar hep sana para versin? Biraz mantık lütfen, bununla beraber verilen görevleri yapabilirsin. Orada gerçekten emeğin ile kazanabileceğin şeyler var. @Alpha Centauri zaten söyledi, HMS Core, Google'a en büyük rakip olacak gibi. Umarım olur ve Google bağımlılığından kurtulup alternatiflere yönelebiliriz.

Geri
Yukarı