Samsung AR5000h AR12TXHQbwk klima alınır mı?

Sega4567

Centipat
Daha fazla  
Trendyol da Samsung'un bir ürününü buldum. Bu ürünü çoğu kişi beğenmiş ama garanti süresini merak ediyorum. Bazı yerlerde o garanti süresinin biraz değişik olduğunu gördüm. Sonra duvar kırma işlemleri ve elektrik işlemlerini galiba Samsung yapıyormuş. Ürünün bağlantı adresi de bu. Bunun yerine başka hangi klimalar var? Odam 25 m². hesaplarıma göre 9000 BTU yeterli olacakmış ama ben çevre şartlarından dolayı 12000 BTU yeterli olur diye düşünüyorum. 10000-15000 TL arasında alabilirim. Şimdiden teşekkür ederim.

Son düzenleme:
Tamamdır teşekkür ederim. Zaten biraz şüphelenmiştim. Niye Samsung klima bu kadar ucuz diye.

Merhaba hocam. Araştırdığıma göre baymak klimanın garantisi çok kötüymüş. Hakem heyetine başvurmak gerekiyormuş bir sıkıntı çıkarsa. Garanti tamir etmek yerine geçiştiriyormuş. Başka bir klima öneriniz var mı?

Son düzenleme:
Tamamdır teşekkür ederim. Zaten biraz şüphelenmiştim. Niye Samsung klima bu kadar ucuz diye.

Merhaba hocam. Araştırdığıma göre baymak klimanın garantisi çok kötüymüş. Hakem heyetine başvurmak gerekiyormuş bir sıkıntı çıkarsa. Garanti tamir etmek yerine geçiştiriyormuş. Başka bir klima öneriniz var mı?
Evimizde 2 adet baymak elegant plus kullanıyoruz. Kullanıcı deneyimi olarak her ikisinden de mumnunum. Servisi ne durumda pek bilgim yok, henüz bir arıza yaşamadım. Başka marka klima kullananların bilgisi daha iyi olur.

Geri
Yukarı