Samsung ATIV Book 5 NP550P5C-S05TR SSD Tavsiyesi

Wiwexy

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba. Format atarken recovery diskini de sildim. Bunu tekrardan benim yükleme şansım var mı acaba? F4 ile girince hata alıyorum ve kendi programlarını kuramıyorum.

Bilgisayarıma ssd disk almak istiyorum 120 gb düşünüyorum fazla depolamayla işim olmuyor. 120 GB modellerinde en hızlı ve saglam hangisi acaba ?

Son düzenleyen: Moderatör:
Recovery silindiyse geri koyamazsınız ama koymamanız zaten daha iyi. İçinde bir çok çöp program ageliyor. İhtiyacınız olan yazılımları kendiniz kurun ve her zaman temiz, UEFI 8.1.3 kurun.

SSD konusunda da tavsiyem Samsung 850 EVO olacaktır.

evo 850 120 gb bügün n11 den sipariş ettim büyük ihtimal yarın kargo yaparlar 21 rinde gelir elime bunun benim bilgisayara hatrı sayılacak katkısı olurmu acaba

merahaba haddisk yanında ssd takamıyorsun yer yok ben kendi harddiskini söktüm yerine ssd 850 evo aldım kendi harddiskinede harddisk kutusu aldım onuda öyle kullanıyorum :D

Sadece SSD baya pahalı geldiği için sormuştum. 500 GB ssd amam lazım ozaman hdd yi söküpte ama onu kaç liraya satacam hdd yi 750 gb malum

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı