Samsung Buds 2 Pro vs Anker Soundcore Liberty 4

Konuyu hortlatıyorum ama hala kullanıyor musun? Hala tavsiye ediyor musun? Ayrıca sporda kullandın mı kullandıysan rahat mı?

Hocam kulağına tam oturuyorsa çok rahat ben kulağımda olduğunu bile unutuyorum şarkı falan açık değilse.
1 yıl oldu alalı pil ve ses performansında bir kayıp yok ortam sesi açık 6 saat civarı kullanıyorum %66 ses seviyesi ile ortam sesi kapalı 8+ saat garanti dayanıyor.
Geçen uyumadan önce takmıştım (ortam sesi ve gürültü önleme kapalı %66 ses) saat 2 2.5 gibi uyuyakalmışım sarki acık sekilde saat 10 da kalktığımda şarjı 24dü bence gayet başarılı.

İki cihazı da biliyorum aktif olarak liberty 4 kullanıyorum bu fiyata hatta 10.000TL civarına kadar çok daha iyi model yok buna WF1000-XM4 ve momentum 3 dahil. Fakat cihaz kutudan çok kötü bir EQ profili ile geliyor wavelet gibi uygulamalarla düzeltmen lazım. Mikrofonu, sahne genişliği ses kalitesi, bassları mükemmel cihaz. Sorun varsa sorabilirsin.

İki cihazı da biliyorum aktif olarak liberty 4 kullanıyorum bu fiyata hatta 10.000TL civarına kadar çok daha iyi model yok buna WF1000-XM4 ve momentum 3 dahil. Fakat cihaz kutudan çok kötü bir EQ profili ile geliyor wavelet gibi uygulamalarla düzeltmen lazım. Mikrofonu, sahne genişliği ses kalitesi, bassları mükemmel cihaz. Sorun varsa sorabilirsin.
Liberty 4 için söylediniz bunları sanırım. EQ problemi bence de var. Wavelet ayarlarını atabilme şansın var mı?

Yeni konular

Geri
Yukarı