Çözüldü Samsung C5 Pro Google hesabı eklenmedi hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Millfielld

Hectopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Anakart: ASUS TUF B450-PLUS
CPU: AMD R5 3600
GPU: MSI RTX 3060 GAMING Z TRIO
Ram: XPG D30 32 GB (4x8)

SSD: Samsung 250GB 860 EVO
HDD: SEAGATE Barracuda 1 TB 7200rpm
Kasa: Cooler Master MB511
PSU: Cooler Master Elite V3 600W

Monitör: Samsung LS24 Odyssey G3
Mouse: MSI Clutch GM11
Klavye: HyperX Alloy Core
Kulaklık: HyperX Cloud Core Wireless
Merhabalar Samsung C5 Pro cihaz var elimde telefonu sıfırladım şimdi Gmail hesabımı girmek istediğimde "hesap eklenmedi, tekrar deneyin." şeklinde bir hata alıyorum farklı hesaplar girmeyi de denedim ama geçemiyorum o ekranı kullanıcı adı ve şifreyi doğru yazıyorum onaylıyor gizlilik sözleşmesini kabul ediyoruma tıklıyorum ondan sonra hata ekranı geliyor ve kalıyor o kısımda.

Çözüm
VPN açarak giriş yapmayı deneyiniz sorununuz çözülecektir. Play Store'a giremiyoruz nasıl VPN açarız diyorsanız da APK indirip kurun öyle deneyin.
Arkadaşlar telaş etmeyin ben Google destekle iletişime geçtim saat 11:13 den belli uğraşıyorum tıpkı sizin gibi sorun googlede bir problem var çözülecek mis ilerleyen saatlerde devamlı deneyin herkes madur haberler bile çıktı 😕
Arkadaşlar telaş etmeyin ben Google destekle iletişime geçtim saat 11:13'den belli uğraşıyorum tıpkı sizin gibi sorun Google'da bir problem var çözülecek mis ilerleyen saatlerde devamlı deneyin herkes mağdur haberler bile çıktı 😕

Arkadaşlar şunun çözümü VPN!
VPN ile ülkeyi değiştirdim sonunda hesabıma gire bildim.

Ben azərbaycandan yazıram aynı sıxıntı bizim ölkədə də var.

Geri
Yukarı