Samsung C7 telefon kapandı ve açılmıyor

bjkworld26

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
• AMD Ryzen 5 3600 • MSI B450M-A Pro Max • Gigabyte GeForce GTX 1060 6 GB • 240 GB Gigabyte SSD / 500GB Samsung 970 EVO Plus / 2 TB western Green HDD • Kingston Beats 16 GB 3600 MHz RAM.
Arkadaşlar Samsung Galaxy C7 telefona sahibim. Telefonda normal takılıyordum. Sonra masanın üstüne koydum. 5 dk geçti şarja takayım dedim. Elime aldım. Telefonda tık yok. Kilit tuşuna basıyorum. Hiçbir tepki yok. Simsiyah ekran. Oysaki 5 dk önce sorunsuz kullanıyordum. Kilit tuşuna uzun bastım, Home tuşuna bastım yok. Simsiyah ekran yani hiç çalışmıyor telefon. Şarjı bitmiştir dedim. Şarj kablosunu takıyorum. Gene tepki yok. Başka kablo ve adaptörle denedim gene yok. Bende güç tuşu+Home tuşu+ ses tuşuna uzun bastım. Telefonda Samsung yazısı belirdi ve açıldı. Şarjı da yüzde 55 civarı. Sorum şu neden bu telefon birden kapandı? Şu an gene sorunsuz çalışıyor. Bu davranışın sebebini öğrenmek istiyorum. Bilgisi olan varsa anlatırsa sevinirim.

Arkadaşlar Samsung Galaxy C7 telefona sahibim. Telefonda normal takılıyordum. Sonra masanın üstüne koydum. 5 dk geçti şarja takayım dedim. Elime aldım. Telefonda tık yok. Kilit tuşuna basıyorum. Hiçbir tepki yok. Simsiyah ekran. Oysaki 5 dk önce sorunsuz kullanıyordum. Kilit tuşuna uzun bastım, Home tuşuna bastım yok. Simsiyah ekran yani hiç çalışmıyor telefon. Şarjı bitmiştir dedim. Şarj kablosunu takıyorum. Gene tepki yok. Başka kablo ve adaptörle denedim gene yok. Bende güç tuşu+Home tuşu+ ses tuşuna uzun bastım. Telefonda Samsung yazısı belirdi ve açıldı. Şarjı da yüzde 55 civarı. Sorum şu neden bu telefon birden kapandı? Şu an gene sorunsuz çalışıyor. Bu davranışın sebebini öğrenmek istiyorum. Bilgisi olan varsa anlatırsa sevinirim.

Bende C9 Pro kullanıyorum Samsung da kronik sorun batarya bazen tepki vermeyince insanı korkutuyor ama batarya kaynaklı kısa devre olunca kendine geliyor.Bataryayı değiştir yoksa çok sık karşılaşırsın.

Bende C9 Pro kullanıyorum Samsung da kronik sorun batarya bazen tepki vermeyince insanı korkutuyor ama batarya kaynaklı kısa devre olunca kendine geliyor. Bataryayı değiştir yoksa çok sık karşılaşırsın.

Sabahları uyandığımda ilk telefonu elime aldığımda ve kilit tuşuna bastığımda ara sıra açılmıyor ekran siyahta kalıyordu. Birkaç saniye sonra açılıyordu da böyle ilk defa yaptı.

%95 batarya kaynaklı bir sorun.

2017 den beri kullanıyorum zaten daha batarya hiç değişmedi.

Telefon fiyatları da kol gibi. Yeni telefon alacam da gittiği yere kadar gitsin diyordum.

Geri
Yukarı