Samsung telefon kod yok hatasından sonra kapandı ve açılmıyor

FurkanBitim

Centipat
Daha fazla  
Telefonunda yer acmak icin ayarlarda uygulamalara girdim ve orada kullanilmiyan seylerin depolamalarini sildim. Oradan ciktiktan sonra kod yok hatasını gösterdi. Arastirdim ve galiba sıfırlamadan buradan çıkılmıyormuş. İçindeki dosyalari bir bilgisayara aktarıp sıfırlayıp ondan sonra bilgisayardan dosyalari geriye aktarma gibi bir şansım var mı?
Not: Bu yazdıklarımı yarım saat önce yazmıştım şimdi telefon direk açılmıyor hiçbir şey yok.

Screenshot_20230817-160705.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Telefonunda yer acmak icin ayarlarda uygulamalara girdim ve orada kullanilmiyan seylerin depolamalarini sildim. Oradan ciktiktan sonra kod yok hatasını gösterdi. Arastirdim ve galiba sıfırlamadan buradan çıkılmıyormuş. İçindeki dosyalari bir bilgisayara aktarıp sıfırlayıp ondan sonra bilgisayardan dosyalari geriye aktarma gibi bir şansım var mı?
Not: Bu yazdıklarımı yarım saat önce yazmıştım şimdi telefon direk açılmıyor hiçbir şey yok.

Eki Görüntüle 1906464

Hangi model? Recovery mod filan açılıyor mu?

Download moda giriliyorsa Odin ile stock ROM'u flashla ama csc seçiminde "csc" olanı değil "Home csc" olanı csc kısmında seçip yükle o zaman verilerin kaybolmaz.

Eki Görüntüle 1906464

Ses kısma + güç tuşu+ ana ekran tuşunu basılı tutup download mod ekranı geldiğinde ses açma yerine ses kısma tuşuna bir kez basın telefonun yeniden başlaması lazım bunu yapınca.

Geri
Yukarı