Samsung CF390 Freesync Monitör Nasıldır?

nuvola15o7

Hectopat
Daha fazla  
Yakın zamanda i5 6500/RX480'li bir PC toplayacağım ama monitör konusunda soru işaretlerim var. Geçen günlerde Technopat'ın da incelediği Viewsonic VX2457 modelini almakta karar kılmıştım ama sonradan Samsung'un CF390 modelini görmem olayları karıştırdı. Kavisli olması benim ilgimi çeken en büyük nokta ayrıca tasarım konusunda da Samsung Viewsonic'in 1 tık önünde benim gözümde. Ama asıl soru aralarındaki performans farkı. Samsung monitöründe VA panel kullanırken Viewsonic TN panel kullanmış acaba hangisinde daha doğal/canlı renkler alırım? Birinci önceliğim oyun olsa da renkleri güzel alabilmek de önemli benim için ne de olsa bütün zamanımı oyun oynayarak geçirmeyeğim PC'de :) İki monitöründe linklerini aşağıya ekledim fikirlerinizi paylaşırsanız çok yardımcı olursunuz.

Samsung CF390:
SAMSUNG 23.5" LC24F390FHMXUF GAMING FREESYNC CURVED MONİTÖR
23,5'' Yeni Nesil 1800 R Kavisli Monitör | SAMSUNG Electronics Turkey

Viewsonic VX2457:
VIEWSONIC 23.6" VX2457-mhd AMD FreeSync™ 75 Hz 1MS GAMING MONİTÖR
VX2457-mhd 24

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben yakın zamanda Samsung modelini alacağım. İkisini kıyasladığımda Samsung'da renklerin daha canlı olduğunu gördüm. Curved olması da ayrı bir hava katacaktır elbetteki.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı