Samsung CH890 alınır mı?

Spacers

Centipat
Daha fazla  
Merhabalar kısa süre önce sizlerden destek alarak aşağıda belirttiğim özelliklerde bir kasa belirlemiş ve parçaları almıştım. Fakat monitör noktasında takıldım, yardımcı olursanız sevinirim.

AMD Ryzen 9 3900X | ASUS ROG STRIX X570-E | MSI GeForce RTX2070 Super Gaming X Trio | G.Skill 32 GB Trident Z DDR4 3600MHz | Samsung 512 GB 970 Pro NVMe | Seagate 2TB Barracuda | Cooler Master Liquid ML240R RGB | Seasonic focus Plus 850W 80 Gold | Corsair Carbide serisi Spec-omega RGB.

Öncelikle aşağıda listelediğim 3 monitör arasında kalmıştım fakat fikrimi değiştirip ultrawide monitör tercih etme kararı aldım.

Gigabyte Aorus 27" AD27Qd.
Samsung 32" chg70.
LG 27" 27GL850-B.

Ultrawide bilhassa video montaj yaparken çok işime yarar tabii G-Sync, 144Hz, 10Bit, 1 milyar renk, 2K, argb vb. HDR, IPS vb. gibi özellikleri barındıran ultrawide almak bütçemi aşıyor.

Benim işim öncelikli olarak illustrator ve premier'e ardından aftereffects gibi programlar. Tabii kesinlikle oyun oynamak ve film dizi izlemek gibi aktiviteleri de 2070SUPER ekran kartının hakkını verecek şekilde deneyimlemek istiyorum.

Samsung CH890 (LC34h890WJMXUf) modeli bütçeme uygun fakat yeterli inceleme bulamadım emin olamadım.
LG 34" 34UC89G-B bütçemi fazlaca aşıyor ama gerçekten çok fark eder ve değer derseniz alternatif çözüm arayacağım.
Samsung CJ791 QHD (LC34j791WTMXUf) aynı şekilde bütçemi aşıyor yine bununla alakalı da önerilere açığım.
@Recep Baltaş Bu konuda hiç bir yerden yardım alamadım. Samsung en son genel merkeze yönlendirdi ama dönüş gelmedi. Bu konuda ciddi yardıma ihtiyacım var teşekkürler.

Samsung CH890 (LC34h890WJMXUf) modelinin aşağıdaki verilerine yada detaylı incelemesine ulaşamıyorum ve stoklarda da çok yok 1 aylık bir monitörmüş. Şuan monitörsüzüm.

sRGB Kapsamı
Adobe RGB Kapsamı
Renk Gamı (NTSC 1976)
Renk Gamı (DCI Kapsamı)

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı