Samsung, Eski Galaxy Telefonlar İçin Galaxy AI Özellikli One UI 6.1’i Kullanıma Sunuyor

Ali Güngör

Genel Yayın Yönetmeni
Yönetici
Yer
İstanbul Türkiye
Daha fazla  
Meslek
Technopat
Profil Kapağı
1523300036
Samsung Galaxy One UI 6.1

Samsung, ABD’deki Galaxy S22 serisi, Galaxy Z Flip4, Galaxy Z Fold4 ve Tab S8 serisi cihazlar için One UI 6.1’i kullanıma sunduğunu duyurdu. Şirket, bu güncellemenin ilk kez Galaxy S24 serisiyle birlikte tanıttığı Galaxy AI özelliğini daha eski cihazlara getireceğini söyledi. Bilindiği gibi Galaxy AI, Circle to Search with Google, Chat Assist, Interpreter, Live Translate, Note Assist, […]

Devamı: Samsung, Eski Galaxy Telefonlar İçin Galaxy AI Özellikli One UI 6.1’i Kullanıma Sunuyor
Kaynak Technopat

Devamı için yukarıdaki bağlantıya tıklayın...

Ben bu 6.1'i AOD'ye duvar kâğıdı koyarız diye bekliyordum, adamlar getirmeyecekmiş eski telefonlara. Ne yapayım yapay zekayı?

Bende aynı şekilde zaten A34 kullanıyorum sadece üst serilere geliyor sanırım S serisi ve Z fold falan.

S24 ün bir esprisi kalmadı ki şimdi. S23 Ultra bana göre ekran ve tasarım olarak daha iyi. Note 20 Ultradan bile kalın çerçeveye sahip tuğla S24 Ultraya para vermem.

Ne S24 müş arkadaş. Sen Samsung sun yeni çıkardığın cihazlara AI yı desteklemeyeceksen hiçbir anlamı kalmadı ki.

Eki Görüntüle 2192873
Samsung, ABD’deki Galaxy S22 serisi, Galaxy Z Flip4, Galaxy Z Fold4 ve Tab S8 serisi cihazlar için One UI 6.1’i kullanıma sunduğunu duyurdu. Şirket, bu güncellemenin ilk kez Galaxy S24 serisiyle birlikte tanıttığı Galaxy AI özelliğini daha eski cihazlara getireceğini söyledi. Bilindiği gibi Galaxy AI, Circle to Search with Google, Chat Assist, Interpreter, Live Translate, Note Assist, […]

Devamı: Samsung, Eski Galaxy Telefonlar İçin Galaxy AI Özellikli One UI 6.1’i Kullanıma Sunuyor
Kaynak Technopat

Devamı için yukarıdaki bağlantıya tıklayın...
S24 Ultra'nın 4K@120 video ve parlamayan yüksek nitli ekrandan başka çokta bir özelliği kalmadı.

Geri
Yukarı