Samsung EVO 860 vs James Donkey SSD Tercihi

Teşekkürler arkadaşlar. Kıyas değildi aslında seçimi Samsung yaptım ama fan ve mouse da almam gerektiği için maddi olarak kısıtlıydım f/p olarak sormuştum. Arkadaşın linki göz ucuyla inceledim gereksiz olur o zaman.

Bilinmedik bir "eşek". Almayın. Ne olduğu bilinmiyor.

Ayrıca ilk defa duyuyorum o ürünü. Samsung alın, eşek ile kıyaslanamayacak kadar kaliteli. Uzun yıllar kullanırsınız hem.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Gerçi benim paylaştığım test 860 PRO ama Samsung SSD olduğu için paylaşmak istedim :D

@Recep Baltaş Hocam test durumu nedir? Sağlık durumu, kaç GB veri yazıldığı vb. hakkında yakında bir video gelecek midir?

Doğru tercih yapmışsın, bu tarz ürünler bir defa alınır.

Bilinmedik bir "eşek". Almayın. Ne olduğu bilinmiyor.

Ayrıca ilk defa duyuyorum o ürünü. Samsung alın, eşek ile kıyaslanamayacak kadar kaliteli. Uzun yıllar kullanırsınız hem.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Gerçi benim paylaştığım test 860 PRO ama Samsung SSD olduğu için paylaşmak istedim :D

@Recep Baltaş Hocam test durumu nedir? Sağlık durumu, kaç GB veri yazıldığı vb. hakkında yakında bir video gelecek midir?

16 Kasım'da şunu paylaşmışlardı.
46310452_2120830457967441_1737931402197860352_n.png

James Donkey'de Boot etme sorunu vardı yanlış hatırlamıyorsam. Cevabım At yerine eşeği tercih etmeyin olur büyük ihtimalle.Veya ucuz etin yahnisi yavan olur

iki ürünü de deneme şansım olmadı lakin kullanıcılar tarafından hangileri kullanılıyor veya kısa videolar izleyip bilgi edinebilirsin. James Donkey Türkiye pazarına çok hızlı giriş yaptı ssd konusunda bayağı sorun yaşayanlar var lakin her piyasa ya çıkardığı her ürün sorunlu olacak diye bir kaide yok. Bence Ssd konusunda Samsung

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı