Samsung vs ADATA vs James Donkey SSD

h0ze

Hectopat
Bu üç SSD arasında kaldım, ADATA daha uygun gözüküyor. Samsung Evo 860 amazonda ara sıra 270 TL'ye düşüyor. Sizce aradaki fark değer mi? Ekstra olarak James Donkey nasıldır?

Bu işin piri Samsung'dur. JD fason üretim çin malı üründür. Riske atarsınız verilerinizi. Adata ise fiyat/performans ürünüdür. Bütçe varsa Samsung, yoksa Adata tavsiye eder Technopat Sosyal ahalisi.

Bu üç SSD arasında kaldım, ADATA daha uygun gözüküyor. Samsung Evo 860 amazonda ara sıra 270 TL'ye düşüyor. Sizce aradaki fark değer mi? Ekstra olarak James Donkey nasıldır?
James Donkey'e hiç bulaşma. Forumda bu SSD ile ilgili konular açıldı. Tavsiye edilmiyor. ADATA alabilirsin. Alabilirsen en iyisi Samsung olur.

James donkey faresini bana incehesap.com hediye etmişti ortadaki fare tekerleği sürekli bir sağa bir sola kayıyordu ve değişik bir ses çıkartıyordu ve benimde bu sese hassaslığım olduğu için kullanamıyorum sesten dolayı. Malzemesi kalitesiz. Adata öneririm. İndirimlerde 240 GB modelini 200 TL'ye almıştım.

Zaten eski bir dizüstü bilgisayar takacağım için maksimum yazma ve okuma hızları alamayacağım o halde ADATA daha iyi gözüküyor değil mi?

Eşek markasını Techopat olarak önremiyoruz . Öveni görmedim. Hep şikayetlerini dile getirip almayın diyorlardı. Adata ve Samsung kat kat daha iyi. Ben Adata öneririm.

James Donkey SSD düşük hız sorunu
James Donkey SSD Windows kurulmuyor
James Donkey SSD bilgisayarım görmüyor

Bu şekilde araştır bakalım karşına neler çıkacak.

Samsung en iyi tercih daha sonra Adata imkanın var ise Samsung al geç.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı