Samsung Evo 970 Plus vs XPG SX8200 PRO

Daha fazla  
Merhabalar, Lenovo Y530 cihazıma SSD yükseltmesi yapmak istiyorum. Zira 128 GB SSD beni öldürüyor.

Araştırmalarım sonucunda Adata XPG SSD'yi öneren çok kişi gördüm fakat Samsung Evo 970 Plus ile arasında ikilem yaşadım.

Sizce 200 300 lira fazla verip Samsung Evo mu alayım yoksa XPG Pro iyi mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhabalar, Lenovo Y530 cihazıma SSD yükseltmesi yapmak istiyorum. Zira 128 GB SSD beni öldürüyor.

Araştırmalarım sonucunda Adata XPG SSD'yi öneren çok kişi gördüm fakat Samsung Evo 970 Plus ile arasında ikilem yaşadım.

Sizce 200 300 lira fazla verip Samsung Evo mu alayım yoksa XPG Pro iyi mi?
SX8200 Pro kötü değil gayet iyi. Ancak alabiliyorsanız asla Samsungdan şaşmayın.

5 aydır XPG SX8200 Pro 512GB kullanıyorum. 970 Evo Plus'la birbirine çok yakınlar, neredeyse fark yok. Ne bir performans düşüşü ne bir problem yaşamadım.

Artık yeni ürünlere de şans vermeniz lazım. SX8200 Pro yurt dışında "Samsung killer" lakabıyla bilinen, çok başarılı bir ürün. Kesinlikle tavsiye ederim.

Samsung 970 evo plus bütün sistem incelemelerinde yer edindiği ve gerçekten kaliteli bir ssd olduğu için milletin aklında yer edinmiş bir ssd. Adaya xpg sx8200proyu tercih edebilirsin o da yeni ve güncel bir teknolojiye sahip ve kaliteli bir ürün içerisinden pasif soğutma bloğu çıkması da işin güzel yani ;)
Samsung 970 evo plus bütün sistem incelemelerinde yer edindiği ve gerçekten kaliteli bir ssd olduğu için milletin aklında yer edinmiş bir ssd. Adaya xpg sx8200proyu tercih edebilirsin o da yeni ve güncel bir teknolojiye sahip ve kaliteli bir ürün içerisinden pasif soğutma bloğu çıkması da işin güzel yani ;)

Sizce
Samsung 1TB 970 Evo NVMe M.2 SSD (3400 MB Okuma / 2500 MB Yazma)

Bu mu dikkat edin Plus değil yoksa XPG SX8200 PRO 1TB mi?

SX8200 Pro kullanıyorum. İkisi de performans olarak kafa kafaya diyebiliriz ama fiyat farkı var. Eğer bütçe sorun değilse Samsung, daha fazla çıkamıyorsanız XPG alın. Ben XPG olanı 7 aydır kullanıyorum en ufak bir şikayetim yok, canavar gibi. SX8200 Pro yabancı basında Samsung katili diye geçiyor zaten :)

Yeni konular

Geri
Yukarı