Samsung Galax Tab E Zoom yükleme

.tar uzantılı indirmeniz lazım.
Eki Görüntüle 898460
Bu şekilde dosyayı indir.
Buradan Odin indir.
Tabletinin ses kısma ve güç tuşuna basılı tutarak Odin moduna geçir.
Daha sonra bilgisayardan Odin'i aç ve tabletini bilgisayarına kablo yardımıyla tak, Odin'de tabletin bağlandığında COMX portu olarak gözükecektir buradan;
Eki Görüntüle 898474
AP seçeneğine basarak TWRP dosyasını seçip yükleyiniz daha sonra tabletinizi ses arttırma ve güç düğmesine basarak TWRP giriniz buradan Wipe seçeneğinden telefonuzu sıfırlayınız daha sonra Install kısmından SD kartınıza aktardığınız LOS dosyasını seçiniz add more zip diyerek GAPPS dosyasını ekleyerek yüklemeyi başlatınız bittiğinde tabletinizi yeniden başlatınız.
Öncelikle yardımız için teşekkürler. İlk attığınız linkte ne yapacağımı pek anlamadım. Yardımcı olursanız sevinirim.

Öncelikle yardımız için teşekkürler. İlk attığınız linkte ne yapacağımı pek anlamadım. Yardımcı olursanız sevinirim.
Hocam önce @Jotariel hocamın dediklerini yapıp TWRP'yi flaşlamanız gerekiyor. İlk linkte tablete yüklenecek olan Custom ROM var. TWRP'yi flaşladıktan sonra TWRP ile ROM'u tablete yükleyeceksiniz.

1614432959910.png

Sadece o siteden ROM indireceksiniz.
Drive linki koymuşlar buyurun.
Kusura bakmayın bilgisayardan kalkmıştım hemen dönüş yapamadım.

Şu an tüm dosyalar hazır hocam. Dediğiniz adımları uygulayıp geri dönüş yapacağım.
Bir sorun olursa buradayım, büyük ihtimalle ilk sorun olarak Odin tableti görmeyecek.
1614433227369.png

Yeniden bu siteye gidip.
Samsung USB Drivers indirmeniz gerekecek.
Karşılaşırsanız buyurun çözümü burada.:)

Tablet'in Android sürümü 4.4.4. bu tablete Zoom'u nasıl yükleyebilirim? Root atmak diye bir yol varmış sanırım. Nasıl yapılır ve riskleri nelerdir? Veya başka bir yol var mı? Sorularım bu şekilde. Yardımcı olan herkese teşekkür ederim.

Benim de 4.4.4'tü ayarlardan yazılım güncelleştirmesi yapıp 5.2 yapmıştım sizde deneyin.

@WaIter White durumlar ne hocam, bir sorun falan çıktı mı ?
Komşumun çocuğunun tabletiydi. Kurumları yaparken iki dakika su içmeye gittim. Geldiğimde ise tüm tuşlara basmış. Sol üstte kırmızı bir ünlem işareti var. Sanırım ROOT üzerinde bir hata meydana geldiğini gösteriyor. Babasıyla konuştum. Yeni tablet alacakları için pek sıkıntı etmediler. Sağlık olsun. Uğraşlarınız için de teşekkür ederim.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı