Samsung galaxsy 10.1 2014 Edition SM-P600 sürüm yükseltme

onur0355

Kilopat
Yer
izmir
Daha fazla  
Samsung galaxsy 2014 editiyon (SM-P600) tabletim var sürüm yükseltmek istiyorum. 4.4.2 olduğundan bazı uygulamalar yüklenmiyor, bir de geride kaldığı için nasıl yapabilirim? Konu hakkında fazla bilgim yok.

Ban yediğim için buradan yazıyorum.
Hocam bu sitede yazıyor ama şimdi ben ilk olarak root gereklimi bir de Google Play'den TWRP kurcam.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
İndirdiğim ROM'u böyle kursam olur mu?

SM-P600 için Türkiye'de bulunan romlar en son 4.4.2 dir ve güncellenmez. Ancak diğer ülkelerin stock P600 romlarından 5.1.1 i indirirseniz ve root yapıp Flashfire uygulaması ile yükleyebilmeniz olasıdır.

PC internetten 5.1 dosyasını indir tabletin modeline dikkat et sonra Odin3 diye program var araştır biraz tableti USB modu gibi bir şeye alıyon bende fazla bilmiyon. O program üzerinden dosyalarını yerleştircen sonrada start tıklayıp tablete kurmaya başlayacak.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

PC internetten 5.1 dosyasını indir tabletin modeline dikkat et sonra Odin3 diye program var araştır biraz tableti USB modu gibi bir şeye alıyon bende fazla bilmiyon. O program üzerinden dosyalarını yerleştircen sonrada start tıklayıp tablete kurmaya başlayacak.

teşekkürler izleyip deneyim bende

Geri
Yukarı