Samsung Galaxsy S4 Beklemeli miyim ?

• Konuyu başlatan onkie147
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 18
  • Görüntüleme 2B
O

onkie147

Ziyaretçi
Merhaba technopat forumu üyeleri yeni bir telefon alacağım. Her yıl telefon almadığım için bu konuyu açmak istedim.
Yeni bir telefon almam gerekiyor fakat çok kararsız kaldım.
iPhone 5 aklıma çok yatan seçeneklerden biri oldu sizce hangi akıllı telefonu seçmeliyim.

Samsung Galaxsy S4 Beklemelimiyim sizce?

iPhone bence Samsung s4 piyasaya çıktıktan 1-2 ay sonra yeni ürününü satışa sunmayı planlıyor. Ne zaman çıkacağı hakkında tarih verildi ise bilmiyorum. Bence s4 çıkınca 1-2 ay daha bekleyin. Zaten aynı fiyatlara gelir.

Son dakika alıcaktım ki xperia z gelmiş vatan computerda. Sizce iphone 5 mi xperia z mi fiyat olarak 200 tl daha ucuz Xperia z sizce daha iyimidir?

Aynı soruyu ben de sorayım. Bir arkadaşım telefonu almak istiyor. S4'ü bekleyip beklememeyi de düşünüyor. Onkie kamera hakkında yorum yaparsan özellikle sevinirim.

S4 ile XperiaZ arasında gidip gidip geldim. Tavsiye vermek olunca konu yük biniyor biraz :) Arkadaşa sitedeki incelemeyi de izlettirdim. İsabetli bir tavsiye vermek istiyorum ya :)

Uyarı! Bu konu 12 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı