Samsung Galaxy A02 çözünürlük değiştirmek mümkün mü?

CooOkutan

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar telefon çok kötü. Oyun giriyorum ama bayağı yavaş oynatıyor en azından çözünürlük düşürsem az da olsa bir yardımı olur diye düşünüyorum ama şöyle bir durumu size anlatayım. Çözünürlük düşürmek için ADB installer lazımmış PC'ye kurulacak ama ben onu kurduğumda PC de gözükmüyor. Yapamadım yani bayağı da bir denedim bunun dışında alternatif bir yol var mı? Cihaz rootsuz.

Peki hocam aslında bunun için kullandığım bir uygulama vardı J7 Prime da bunu da kullanıyordum ismi Game tuner sadece Samsung telefonlarda çalışıyor ama uygulamanın çalışması için Samsung Game optimizing lazım ama bu telefonun içinde yok Galaxy Store'da da bulamadım APK indirdim o da olmadı yani bir şekilde indirilebilir mi?

Cozunurluk dusursende bır şey fayda etmeyecek. Telefonun ıslemcısı cok yetersız. Bosuna ugrasma.

Hocam ben J7 Prime da çok faydasını gördüm işe yarar yine.

Tamam çözünürlüğü düşürmeyi başardım ama telefonun kenarlarında siyah çubuklar oldu ama biraz hızlanmış gibi görünüyor bakalım biraz daha kurcalayacağım.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu videoyla ADB installerı kurdum ileride bakacak birisi olursa lazım olur.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı