Samsung Galaxy A03S Alınır mı?

MrtYrdbk

Femtopat
Daha fazla  
A03S almayı düşünüyorum. Fiyat performans olarak iyi midir? Zaten oyun falan oynamıyorum telefondan.

Son düzenleyen: Moderatör:
Camdan aşağı para atmakla eşdeğer bir aktivite olacaktır maalesef fiyatına değmeyecek bir cihaz, sorulduğu gibi bütçeniz nedir?
Bütçen ne kadar? Alınabilir bir model değil.
Bütçem 4000 TL. Dediğim gibi telefondan çok bir şey beklemiyorum. Temel telefon fonksiyonlarını sorunsuz çalıştırsın yeter.

@MrtYrdbk
Galaxy A13, Galaxy M12, Redmi 9T, Redmi 9C modellerini önerebilirim ancak bütçeyi daha da arttırmadan veya ikinci ele bulaşmadan hiçbir cihazın çokta mükemmel olacağını söyleyemem sadece Bare Minimum'a yarayacaktır (bakarım derseniz Galaxy S10e çok iyi bir tercih olur 3500-4000'ler arasında bence).

Ben de sıfır oalrak bütçeni arttırıp M23 almanı öneririm.

İkinci el imkanın varsa ikinci el iPhone 8 öneririm. iOS 16'yı alacak, 17'yi alıp almayacağı belli değil ama almadığı senaryoda dahi 1.5 yıl güncelleme alacak ve üstüne 2-3 sene de güvenlik güncelleştirmesi alsa en az 3.5-4 sene daha gidebilecek bir cihaz.

Bu bütçeye alacağın sıfır cihaz ise hem memnun etmez hem de berbat özellikler sunar. M23 yine güncel olduğu için 4 sene falan gider çok beklentin yoksa ama özellik bakımından iPhone 8'in ciddi gerisinde. Ama ikinci el kesinlikle olmazsa yapacak pek de bir şey yok.

Bütçenizi arttırıp Samsung M23'e yönelmeniz daha mantıklı olur. O fiyat bandında bulunan telefonlar genelde pek iç açıcı olmuyor.
Ben de sıfır oalrak bütçeni arttırıp M23 almanı öneririm.

İkinci el imkanın varsa ikinci el iPhone 8 öneririm. iOS 16'yı alacak, 17'yi alıp almayacağı belli değil ama almadığı senaryoda dahi 1.5 yıl güncelleme alacak ve üstüne 2-3 sene de güvenlik güncelleştirmesi alsa en az 3.5-4 sene daha gidebilecek bir cihaz.

Bu bütçeye alacağın sıfır cihaz ise hem memnun etmez hem de berbat özellikler sunar. M23 yine güncel olduğu için 4 sene falan gider çok beklentin yoksa ama özellik bakımından iPhone 8'in ciddi gerisinde. Ama ikinci el kesinlikle olmazsa yapacak pek de bir şey yok.
@MrtYrdbk
Galaxy A13, Galaxy M12, Redmi 9T, Redmi 9C modellerini önerebilirim ancak bütçeyi daha da arttırmadan veya ikinci ele bulaşmadan hiçbir cihazın çokta mükemmel olacağını söyleyemem sadece Bare Minimum'a yarayacaktır (bakarım derseniz Galaxy S10e çok iyi bir tercih olur 3500-4000'ler arasında bence).
Beyler A13'le M23 aynı fiyata hangisi daha iyidir?

Yeni konular

Geri
Yukarı