Samsung Galaxy A20S screen shot nasıl engellenir?

Gerçekçi_yazar

Centipat
Merhabalar. Annem telefonunda screen shot işlemini kapatmak istiyor.(gerektiğinde yine açmalı ama)telefonu Samsung Galaxy A20s bu işlemi nasıl yapabilirim? Ayarlardan aradım ama bulamadım veya bu dediklerim mümkün mü?

Son düzenleyen: Moderatör:
Benim telefonda varda ondan sormuştum telefonun Xiaomi mi6, Screen Shot tuşunun hangi tuşlara basılınca çalışıp ister isem de, de aktif edebiliyorum.

Herhalde Samsung da yok o özellik.
Yanlışlıkla cevapla yerine öne çıkara basında sorun çıkar mı? @Anunswin
7891]@Anunswin[/USER]

Benim telefonda varda ondan sormuştum telefonun Xiaomi MI6, screen shot tuşunun hangi tuşlara basılınca çalışıp ister isem de, de aktif edebiliyorum.

Yanlışlık a cevapla yerine öne çıkara basında sorun çıkar mı? @Anunswin

Hmm ilk defa duydum doğrudur.
Benim telefonda varda ondan sormuştum telefonun Xiaomi MI6, screen shot tuşunun hangi tuşlara basılınca çalışıp ister isem de, de aktif edebiliyorum.

Burada ne demek istediniz anlamadım.

Hmm ilk defa duydum doğrudur.

Burada ne demek istediniz anlamadım
Merhaba kusura bakmayın internet kötü olduğundan bi kaç kere ceveplaya basdım o yüzden üst üste gelmiş mesajlar herhalde.
Yanlışlıkla öne çıkar düğmesine bastım sizi etiketleyip sordum, eğer yanlışlıkla bastıysam ban yemem değil mi sorusunu sormak istemiştim.

Merhaba kusura bakmayın internet kötü olduğundan birkaç kere ceveplaya basdım o yüzden üst üste gelmiş mesajlar herhalde.
Yanlışlıkla öne çıkar düğmesine bastım sizi etiketleyip sordum eğer yanlışlıkla bastıysam ban yemem değil mi sorusunu sormak istemiştim.
Yanlışlıkla öne çıkar düğmesine bastım sizi etiketleyip sordum eğer yanlışlıkla bastıysam ban yemem değil mi sorusunu sormak.

Önemli değil ban yiyeceğinizi sanmıyorum.

Geri
Yukarı