Samsung Galaxy A21S incelemesi

#Burhan#

Decapat
Merhabalar, Temmuz ayında aldığım Galaxy A21S telefonu tanıtıyorum; Öncelikle oyun için alacaksanız orta ile yüksek arasında bir telefon diyebiliriz PUBG Mobile oyununun da en fazla HD ve aşırı yüksek kare hızı yapabiliyorsunuz HD modu için yüksek oluyor ve HD'de takılmalar var. Call of Duty oyununda grafikler orta kare hızı yüksek oluyor. Kamerası 3:4 boyutunda 48MP 2. Arka kamera 8MP ekstra geniş açı 3.arka kamera 2MP makro çekim 4.arka kamera ise 2MP bokeh modu için ön kamera 13MP porte modu ve zamanlayıcı var :). İşlemcisi Samsung Exynos 850 8 çekirdek AnTuTu puanı(v8) 131.900 benim kullanıdığım 4 GB RAM 64 GB depolama olan modeli arka kapak plastik ama cam görünümlü yani kendinizi görebiliyorsunuz :) çerçeveside plastik metalik görünümlü siyah, mavi, beyaz renkleri var bendeki siyah ve gayet güzel 4.5G destekliyor. 5.0 Bluetooth versiyonu arka kapaktaki parmak izi okuyucu iyi çalışıyor. Kablosu USB typ-C. Ve Android 10 olması iyi bir özellik bence. Telefon 192 gram. Bataryası 5000MAH çok rahat akşama kadar gidiyor. Ama çözünürlüğü 720x1600 YouTube'da 720P destekliyor. Ekranı 60Hz. Bildirim ışığı yok ama bildirim gelince flash yansın diye seçenek var ben onu kullanıyorum. 6.5inç ve PLS ekran. Jiroskop destekliyor. Çift hat ve USB versiyonu 2.0... Yazı hatası olabilir özür dilerim. Soru varsa alabilirim.

Son düzenleme:
Merhabalar, Temmuz ayında aldığım Galaxy A21S telefonu tanıtıyorum; öncelikle oyun için alacaksanız orta ile yüksek arasında bir telefon diyebiliriz PUBG Mobile oyununun da en fazla HD ve aşırı yüksek kare hızı yapabiliyorsunuz HD modu için yüksek oluyor ve HD'de takılmalar var. Call of Duty oyununda grafikler orta kare hızı yüksek oluyor. Kamerası 3:4 boyutunda 48MP 2. arka kamera 8MP ekstra geniş açı 3.arka kamera 2MP makro çekim 4.arka kamera ise 2MP bokeh modu için ön kamera 13MP porte modu ve zamanlayıcı var :). İşlemcisi Samsung Exynos 850 8 çekirdek AnTuTu puanı(v8) 131.900 benim kullanıdığım 4 GB RAM 64 GB depolama olan modeli arka kapak plastik ama cam görünümlü yani kendinizi görebiliyorsunuz :) çerçeveside plastik metalik görünümlü siyah, mavi, beyaz renkleri var bendeki siyah ve gayet güzel 4.5G destekliyor. 5.0 Bluetooth versiyonu arka kapaktaki parmak izi okuyucu iyi çalışıyor. Kablosu USB typ-C. Ve Android 10 olması iyi bir özellik bence. Telefon 192 gram. Bataryası 5000MAH çok rahat akşama kadar gidiyor. Ama çözünürlüğü 720x1600 YouTube'da 720P destekliyor. Ekranı 60Hz. Bildirim ışığı yok ama bildirim gelince flash yansın diye seçenek var ben onu kullanıyorum. 6.5inç ve PLS ekran. Jiroskop destekliyor. Çift hat ve USB versiyonu 2.0... Yazı hatası olabilir özür dilerim. Soru varsa alabilirim.

Hocam A21S'i aktif olarak şu an kullanıyor musunuz?

Merhabalar, Temmuz ayında aldığım Galaxy A21S telefonu tanıtıyorum; Öncelikle oyun için alacaksanız orta ile yüksek arasında bir telefon diyebiliriz PUBG Mobile oyununun da en fazla HD ve aşırı yüksek kare hızı yapabiliyorsunuz HD modu için yüksek oluyor ve HD'de takılmalar var. Call of Duty oyununda grafikler orta kare hızı yüksek oluyor. Kamerası 3:4 boyutunda 48MP 2. Arka kamera 8MP ekstra geniş açı 3.arka kamera 2MP makro çekim 4.arka kamera ise 2MP bokeh modu için ön kamera 13MP porte modu ve zamanlayıcı var :). İşlemcisi Samsung Exynos 850 8 çekirdek AnTuTu puanı(v8) 131.900 benim kullanıdığım 4 GB RAM 64 GB depolama olan modeli arka kapak plastik ama cam görünümlü yani kendinizi görebiliyorsunuz :) çerçeveside plastik metalik görünümlü siyah, mavi, beyaz renkleri var bendeki siyah ve gayet güzel 4.5G destekliyor. 5.0 Bluetooth versiyonu arka kapaktaki parmak izi okuyucu iyi çalışıyor. Kablosu USB typ-C. Ve Android 10 olması iyi bir özellik bence. Telefon 192 gram. Bataryası 5000MAH çok rahat akşama kadar gidiyor. Ama çözünürlüğü 720x1600 YouTube'da 720P destekliyor. Ekranı 60Hz. Bildirim ışığı yok ama bildirim gelince flash yansın diye seçenek var ben onu kullanıyorum. 6.5inç ve PLS ekran. Jiroskop destekliyor. Çift hat ve USB versiyonu 2.0... Yazı hatası olabilir özür dilerim. Soru varsa alabilirim.

Hocam dün Samsung A21s cep telefonu satın aldım. Telefondaki imei numarasını sorguladığımda imalat yoluyla kaydedilen imei olduğunu gördüm.
telefon yurtdışı menşeili ürün böyle bir durumda ithalat yoluyla kaydedilen imei olması gerekmez miydi?
Bu durum herhangi bir sıkıntı oluşturur? İade etmem gerekir mi?

Dosya Ekleri

• 8203163a-a941-4d7f-9dc3-cd065fe667ba.jpg
    8203163a-a941-4d7f-9dc3-cd065fe667ba.jpg
    59,4 KB · Görüntüleme: 46
b
Hocam dün Samsung A21s cep telefonu satın aldım. Telefondaki imei numarasını sorguladığımda imalat yoluyla kaydedilen imei olduğunu gördüm.
telefon yurtdışı menşeili ürün böyle bir durumda ithalat yoluyla kaydedilen imei olması gerekmez miydi?
Bu durum herhangi bir sıkıntı oluşturur? İade etmem gerekir mi?
bence iade et yurt içi kayıtlı olanından al , yurt dışı kayıtlı sana sorun çıkartır verdiğin paraya yazık olmasn

Geri
Yukarı