Samsung Galaxy A21S alınır mı?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Hocam biraz geç kaldım sanki ama kusura bakmayın. Telefonun ön kamerası ve arka kamerası ile normal ev ışığında bir fotoğraf atabilir misiniz rica etsem? Oyuncak araba gibi bir nesne varsa çok güzel olur.
Arka kamera ile çektiklerim:

Ön kamera ile çektiğim: (Ön kamerayı pek beceremiyorum :D)

Reis biraz geç oldu telefon almış olabilirsin ama okuyacaklar için yazıyorum. Bende A21s var ağabeyimde A22 var. A21s i kısaca özetlemek istiyorum telefon büyüklüğü tatmin edici cidden benim elim biraz küçük elime sığmıyor bile bende 64 GB gayet işimi görüyor PUBG arada silip yüklüyorum bir sürü fotoğraf var 25 30 GB alan dolu bu arada telefon IPS olduğu için renkler fena değil yani ne iyi ne kötü eleştirebileceğim tek konu kamerası FPS'si biraz kötü delaylıgeliyor onun dışında telefon çok iyi 10 üzerinden 8 verebilirim rahatlıkla neredeyse 1 yıldır kullanıyorum hiç kasma olmadı ancak keşke A22 alsaydım o biraz pahalı ama süper AMOLED var biraz daha küçük ve A72 gibi telefonları hızda tokatlıyor cidden çok iyi telefon onu da kuvvetle öneririm.

Samsung M21 al arada fiyat farkı 300-400 arası bir de işlemci hızı falan arasında bayağı fark var.

Son düzenleyen: Moderatör:
Samsung M21 al arada fiyat farkı 300-400 arası bir de işlemci hızı falan arasında bayağı fark var.

Kanka M21 önerme, A22 ekran olarak vs kalite olarak 2 kat, 3kat daha iyi bir telefon.

Reis aç Hepsiburada'ya M21 yaz 2900 TL A22 ise 3400 civarlarında 3350 yani biraz bak gel.

M21 genel olarak daha iyi A22'nın tek + sı 90 Hz olması ben M21 tavsiye ederim.
A22 720p.
M21 1080p işlemci daha iyi 6000 mAh kameradan anlamam tek eksisi 60 Hz.
Kameradan anlamam.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı