Samsung Galaxy A25 5G alınır mı?

Çok araştırdım hocam şikayetleri çok az telefonun, siz nereden satın aldınız orijinalliği garanti mi?

Vodafone'den aldım hocam yeni olduğu için şikayetleri az şu anda telefon bildiğiniz kasıyor ve arayüzde 40 derecelere çıkıyor ileride düzelebilir onu bilemem ama almanızı kesinlikle tavsiye etmem

Vodafone'den aldım hocam yeni olduğu için şikayetleri az şu anda telefon bildiğiniz kasıyor ve arayüzde 40 derecelere çıkıyor ileride düzelebilir onu bilemem ama almanızı kesinlikle tavsiye etmem.

Kronik bir sorundur.

Bütçenizin üstüne biraz daha koyup A34 almanız daha iyi olur.

Bütçenizin üstüne biraz daha koyup A34 almanız daha iyi olur.
çoktan aldım reis sağ olasın

Dostlar gelen telefonum'u (a25) xiaomi 33w adaptör ile şarj edeceğim. Her hangi bir sıkıntı veya pil ömrüne ziyan bir durum olabilir mi?

Dostlar gelen telefonum'u (a25) xiaomi 33w adaptör ile şarj edeceğim. Her hangi bir sıkıntı veya pil ömrüne ziyan bir durum olabilir mi?

Son düzenleme:
Çoktan aldım reis sağ olasın

Dostlar gelen Telefonum'u (A25) Xiaomi 33W adaptör ile şarj edeceğim. Herhangi bir sıkıntı veya pil ömrüne ziyan bir durum olabilir mi?

Dostlar gelen Telefonum'u (A25) Xiaomi 33W adaptör ile şarj edeceğim. Herhangi bir sıkıntı veya pil ömrüne ziyan bir durum olabilir mi?

Uzun sure kullanmayacaksan olmaz bence

Telefondan çok memnunum arkadaşlar. Buraya yazmadan 2 gün kullanayım dedim. Teşekkürler tüm tavsiye veren arkadaşlara

Vodafone'den aldım hocam yeni olduğu için şikayetleri az şu anda telefon bildiğiniz kasıyor ve arayüzde 40 derecelere çıkıyor ileride düzelebilir onu bilemem ama almanızı kesinlikle tavsiye etmem
Hocam bu dediğin sorun bende yok. Telefonunu incelemeye gönder.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı