Samsung Galaxy A30 vs Xiomi Redmi Note 7

Xiomi Çin markası olduğu için Huawei gibi bir yaptırıma maruz kalmasından çekiniyorum açıkçası. Bazı kullanıcılar Samsung'un işletim arayüzü Xiomi'ye daha stabil gibi yorumlar yapıyorlar buda beni kararsızlığa itiyor.

Xiomi Çin markası olduğu için Huawei gibi bir yaptırıma maruz kalmasından çekiniyorum açıkçası. Bazı kullanıcılar Samsung'un işletim arayüzü Xiomi'ye daha stabil gibi yorumlar yapıyorlar buda beni kararsızlığa itiyor.
Samsung'a stabil diyen yorum yapmasın bir daha insanların da aklını karıştırmasın. Yaptırım konusunu da çok takmayın Huawei ile bile yaptırımları yavaş yavaş çekmeye başladı ki yarın bir gün Kore'ye de yaptırım uygulamayacağının garantisi var mı?

Xiamoi önermiyorum. Samsung iyidir. Özellikle A30'un özellikleri çok iyi.
Neye dayanarak önermediğini sorabilirmiyim ? Her zaman derim pahalı telefonu her marka yapar ama ucuz ve kaliteli telefonu her marka yapamaz !
Bende xiaomi kullanıyorum hiçbir kusurunu görmedim öneriyorum.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı