Çözüldü Samsung Galaxy A32 güncelleme sonrası sürekli yeniden başlıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

EmreTarhan

Hectopat
Yer
Ankara Yenimahalle
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Belirtmiş olduğum telefonuma bugün Android 13 ve One UI 5 güncellemesi geldi. Güncellemeyi yaptıktan sonra Bluetooth'un çalışmadığını fark ettim. Onunla uğraşırken telefon birden Samsung Galaxy A32 aniden yeniden başlama bu konumda da anlattığım gibi.

Yeniden başlıyor ancak telefon her açıldıktan birkaç dakika sonra tekrar ediyor bu süreç. Linkini attığım konuyu da güncellemeyi yapmadan önce açmıştım. Telefonun garantisi henüz bitmedi. Sizce hiçbir şey yapmadan direkt garantiye mi vermeliyim?

Samsung ile görüştüm ve sorunu çözdük.

Son düzenleme:
Çözüm
Telefon açıldığında zamanım az da olsa telefonu ses kısma ve güç tuşlarına basarak kapattım ve telefon açılırken de ses açma ve güç tuşlarına basılı tutarak recovery menuye erişim sağladık. Buradan telefonu tekrardan yeniden başlattık ve başlattığımızda sorun çözülmüş oldu. Eğer ki sorun hala devam etseydi recovery menuden hard reset atacaktım.
Telefon açıldığında zamanım az da olsa telefonu ses kısma ve güç tuşlarına basarak kapattım ve telefon açılırken de ses açma ve güç tuşlarına basılı tutarak recovery menuye erişim sağladık. Buradan telefonu tekrardan yeniden başlattık ve başlattığımızda sorun çözülmüş oldu. Eğer ki sorun hala devam etseydi recovery menuden hard reset atacaktım.

Çözüm

Geri
Yukarı