Samsung Galaxy A32 telefona tamamen nasıl format atılır?

Agony07

Picopat
Daha fazla  
Arkadaşlar tamamiyle her şeyi silecek şekilde nasıl format atabilirim? Ama daha 2 sene garantisi var. Yani nasıl format atmam lazım? Telefonum Samsung Galaxy A32.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bütün her şey silinsin (rehber, kendi dosyaların, ayarların vs.) diyor isen hard reset atacaksın.

Telefon açılıren ses açma tuşuna basılı tut o şekilde aç. Logo geldiğinde elini power tuşundan çek ve ses tuşuna basılı tut. Eğer olmazsa bilgsiayara usb ile bağlayıp adb komutları ile recovery menüye gel.

Bütün her şey silinsin (rehber, kendi dosyaların, ayarların vs.) Diyor isen hard reset atacaksın.

Telefon açılıren ses açma tuşuna basılı tut o şekilde aç. Logo geldiğinde elini Power tuşundan çek ve ses tuşuna basılı tut. Eğer olmazsa bilgsiayara USB ile bağlayıp ADB komutları ile recovery menüye gel.

Hocam oradaya gelmiştim bir kere ama oradan wipe dataya mı tıklayacağım kpatma tuşuyla.

Ayarlar bölümünden telefon sıfırla herşeyi sil derseniz telefonunuz fzabrika çıkışı haline geri dönecektir.REcovery modeye girip atarsanız hesabınızı bilmiyorsanız epey uğraşırsınız.

@Agony07
Evet öyle yapacaksın.

Tamam hocam videolara baktım wipe dataya tıkladıktan sonra ana menüye atıyor oradan da reboot System Now diyeceğim galiba sağ olun.

Ayarlar bölümünden telefon sıfırla her şeyi sil derseniz telefonunuz fzabrika çıkışı haline geri dönecektir. Recovery modeye girip atarsanız hesabınızı bilmiyorsanız epey uğraşırsınız.

Hesap derken hocam.

Ayarlar bölümünden telefon sıfırla her şeyi sil derseniz telefonunuz fzabrika çıkışı haline geri dönecektir. Recovery modeye girip atarsanız hesabınızı bilmiyorsanız epey uğraşırsınız.

Google hesabı mı Samsung hesabı mı?

Tamam hocam videolara baktım wipe dataya tıkladıktan sonra ana menüye atıyor oradan da reboot System Now diyeceğim galiba sağ olun.

Hesap derken hocam.
google hesabı iphone icloud gibi androidlerde 5.0 lolipop ile beraber telefon güvenliği adına hesap ile ilişkilendiriyor telefonu.Hesap şifrenizi girmeden cihazı kuramayabilirsiniz.

Hocam izlediğim videoda da recovery mode diyor o nedir ki telefon daha 7 aylık falan garantisi devam ediyor ben wipe data atsam garantisi gider mi?

Geri
Yukarı