Samsung Galaxy A33 oyun oynarken ısınıyor

Hocam oyun oynarken ısınıyor yazmış oyun oynamak için aldım yazmamış. Yani telefonu zaten oyun odaklı almamış ki ama demek ki fazla ısınmış garip gelmiş ısınması o kadar.

Telefonlar ısınması normal fakat oyun oynarsa ısınması daha yüksek olur.

Sizde beyin var mı ne kadar boş konuşma yapmışlar..Isınması normal ama 40 derecenin üstü normal değil.Exynos 1280 o kadar stabil bir işlemci değil.Samsung işlemciler fazla şarj çektiği için fazla ısınır.O sorunun önüne geçmek istiyorsanız telefonu kılıfsız ve soğutucu ile kullanın belki bir nebze faydası olur ama fazla performansda beklemeyin..

Sizde beyin var mı ne kadar boş konuşma yapmışlar. Isınması normal ama 40 derecenin üstü normal değil. Exynos 1280 o kadar stabil bir işlemci değil. Samsung işlemciler fazla şarj çektiği için fazla ısınır. O sorunun önüne geçmek istiyorsanız telefonu kılıfsız ve soğutucu ile kullanın belki bir nebze faydası olur ama fazla performansda beklemeyin.

Hocam kullanmasam tamam diyeceğim ancak bende kullanıyorum öyle sorunlar görmedim. Açıkçası 5nm gayet işe yarıyor fazla değil az çekiyor. Bir de ben normal şekilde kullanmıyorum Linux kurdum onu kullanıyorum. Tamam belki o kadar iyi bir islemci değil ancak lütfen gerçekçi olalım.

Konu başlıgında yazıyor zaten.
Hatayi kabullenmek bu kadar zor olmamali.

Sizde beyin var mı ne kadar boş konuşma yapmışlar..Isınması normal ama 40 derecenin üstü normal değil.Exynos 1280 o kadar stabil bir işlemci değil.Samsung işlemciler fazla şarj çektiği için fazla ısınır.O sorunun önüne geçmek istiyorsanız telefonu kılıfsız ve soğutucu ile kullanın belki bir nebze faydası olur ama fazla performansda beklemeyin..
Telefon isinmadiginda hicbir sorun olmuyor. Telefon sogutucu icin bir baslik acmistim ama yazan olmadi. Ben kilifimi buzluga koyup oyun oynarken telefona takiyordum is goruyordu ama ugrastricii oluyor. Önerebileceğiniz bir sogutucu ya da bi metod var mi isinma problemi icin?

Son düzenleme:
Telefonu alali 1 yil oldu. Mobile Legends oyununda en dusuk grafiklerde telefon birkac dakikada isiniyor ve kasmaya basliyor. Oyun oynanmayacak hale geliyor. Bu normal mi? Cunku ortalama bir telefonun en dusuk ayarlarda kasmasi garip geldi bana. (Bu arada kameranin sag tarafindaki bolge isiniyor en fazla.)
internette telefonlara özel gamepadler var bazıları soğutuculu fakat fazla sarj yiyorlar önerim mümkünsü satman ya da takasla vs a21s veya a22 alman

internette telefonlara özel gamepadler var bazıları soğutuculu fakat fazla sarj yiyorlar önerim mümkünsü satman ya da takasla vs a21s veya a22 alman
ben a13 ile karıştırdım başlığı kusura bakmayın yanlış okumuşum

Hatayi kabullenmek bu kadar zor olmamali.

Telefon isinmadiginda hiçbir sorun olmuyor. Telefon sogutucu icin bir baslik acmistim ama yazan olmadi. Ben kilifimi buzluga koyup oyun oynarken telefona takiyordum is goruyordu ama ugrastricii oluyor. Önerebileceğiniz bir sogutucu ya da bir metot var mi isinma problemi icin?

Hocam bilemiyorum ancak normalde ısınmaması gerek gibi geliyor. Bende A53 modeli mevcut ısınıyor ancak oyunlarda kasma gibi bir problem mevcut değil ki her telefon ısınır zaten.

1 hafta cihazi kullanmadim. Oyunda 40 dereceyi gecmemeye basladi, 3 saat araliksiz kullanmama ragmen kasma sorunu yasamadim. Sogutmaya cok gerek kalmadi.

Geri
Yukarı