Samsung Galaxy A34 vs A54

Bütçe
11000

burke35

Hectopat
Bu iki telefondan birini alacağım ama bazı arkadaşlar Samsung Exynos 1380 işlemcisinin çok ısındığını söylüyor kafam karıştı, Vodafone üzerinden alacağım. Önerilere açığım.

Bu iki telefondan birini alacağım ama bazı arkadaşlar Samsung Exynos 1380 işlemcisinin çok ısındığını söylüyor kafam karıştı, Vodafone üzerinden alacağım. Önerilere açığım.
S20 fe bulabilirseniz onu alın. İkisi arasında pek de fark olduğunu düşünmüyorum.

Hocam stoklarda gözükmüyor bir de neden herkes S20 FE diyor artık güncelleme almıyor diye biliyorum.
S20 FE A54 gibi modelleri tekleyen bir telefon. Karşılaştırması;

Yalnızca Ram A54'e göre daha düşük diğer yönlerden S20 FE ezip geçiyor A54'ü.
Stoğu da var;
S20 FE Android 11 kullanıyor günümüz için rahatça yeterli. (Android 10 telefon kullanıcısıyım)

@efeleow neden mesaja beğenmedim bıraktınız? S20 FE varken A52s almak sizce mantıklı mı?

Bu arada @burke35 S20 FE Android 13'müş. Android 11 ile gelip 13'e güncellenebiliyor.

Son düzenleme:

S20 FE almanı tavsiye ederim. İllaki ikisinden birini alacağım diyorsan A54 almanı tavsiye ederim.

S20 FE A54 gibi modelleri tekleyen bir telefon. Karşılaştırması;

Yalnızca RAM A54'e göre daha düşük diğer yönlerden S20 FE ezip geçiyor A54'ü.
Stoku da var;
S20 FE Android 11 kullanıyor günümüz için rahatça yeterli. (Android 10 telefon kullanıcısıyım)

@efeleow neden mesaja beğenmedim bıraktınız? S20 FE varken A52s almak sizce mantıklı mı?

Bu arada @burke35 S20 FE Android 13'müş. Android 11 ile gelip 13'e güncellenebiliyor.

S20 FE kaç sene destek alacak hocam?

S20 FE kaç sene destek alacak hocam?
Android 14 alacağı son güncelleme olacakmış kesin olarak da alır zaten. Ancak desteği kesildiğinde güvenlik güncellemeleri almaya devam eder. Şuan Android 10 kullanıcısı olarak gayet yeterli günümüz için. 10 yeterliyse 14 önümüzdeki uzun yıllar için hayli hayli yeter.

Yeni konular

Geri
Yukarı