Samsung Galaxy A34 vs A54

Bütçe
11000
Android telefonların genel sorunu o diye biliyorum. Ancak gözle görülür bir kalite kaybı olmuyor.
UHD 60 FPS çektiğim videolar dahi Instagram'a yükleyince kasıyor.

Android 14 almayacak ki S20 FE. S21 FE alacak. Birçok teknoloji sayfasında Android 14 alacak telefonlar kesinleşti diye haber var hiçbirinde S20 serisi yok.
Alma ihtimali var SD versiyonunun.
Screenshot_20230523_074639_Samsung Members.jpg

Android 11 ile sürülmüş iki güncelleme alıp bırakmamalılar.

Android 14 almayacak ki S20 FE. S21 FE alacak. Birçok teknoloji sayfasında Android 14 alacak telefonlar kesinleşti diye haber var hiçbirinde S20 serisi yok.
Ancak bu haberlerin ne kadarı doğru? Gerçekten böyle bir açıklama yapılmış mı ona guncelmiyiz.com gibi sitelerden bakmak lazım. Alır gibi geliyor bana çünkü şuan A52'ler bile güncelleme alacak gösteriyor.

UHD 60 FPS çektiğim videolar dahi Instagram'a yükleyince kasıyor.

Alma ihtimali var SD versiyonunun. Eki Görüntüle 1789742
Android 11 ile sürülmüş iki güncelleme alıp bırakmamalılar.

Bir çaresi yok sanırsam fotoğraflarda durum nasıl?

Android telefonların genel sorunu o diye biliyorum. Ancak gözle görülür bir kalite kaybı olmuyor.

Hocam yani sene kaç olmuş umarım düzelmiştir çünkü 60 FPS ön kamerayı boşuna almış olmayalım.

Son düzenleme:
Hocam yani sene kaç olmuş umarım düzelmiştir çünkü 60 FPS ön kamerayı boşuna almış olmayalım.
Aldığınız her Android telefonda aynısı olacak düzelmemişse de. Ben instagram kullanmıyorum ancak arkaşlarıma video atıyorum whatsapp'dan ve kalitesi birazcık düşüyor. (Mate 20 Pro kullanıcısıyım)

Aldığınız her Android telefonda aynısı olacak düzelmemişse de. Ben Instagram kullanmıyorum ancak arkaşlarıma video atıyorum WhatsApp'dan ve kalitesi birazcık düşüyor. (Mate 20 Pro kullanıcısıyım)

Hocam çektiğim fotoğrafları Instagram algoritmasına uygun kırpsam düzelir mi?

Geri
Yukarı