Çözüldü Samsung Galaxy A5 2016 telefona 5.1'den fazla güncelleme yapılmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

oweroth

Hectopat
Daha fazla  
Samsung Galaxy A5 2016 telefonum var. United arab emirates gözüküyor ülkesi. İnternette her yerde bu telefon için 7.0 desteklediğini söylüyor ancak telefon ayarlarında yazılım güncelleştirmeye bastığımda hiçbir güncelleme olmadığını söylüyor. Bu sorunu bilgisayara bağlayıp internetten indirmek yerine çözebilme yolu var mıdır, teşekkürler.

Hocam tam modeli nedir? Ayarlarda cihaz hakkında bölmünde yazanı paylaşın hocam.

Cihaz kaçak o yüzden öyle. ROM atabilirsiniz ama sertifika gitme veya IMEI gitme olasılığı var. J7 2016 cihazı vardı o da kaçaktı güncelleyemiyordum FRP'ye yakalandım ve ROM attım. Ardından arama falan yapamıyordum.

Hocam tam modeli nedir? Ayarlarda cihaz hakkında bölmünde yazanı paylaşın hocam.
SM-A510FD

Cihaz kaçak o yüzden öyle. ROM atabilirsiniz ama sertifika gitme veya IMEI gitme olasılığı var. J7 2016 cihazı vardı o da kaçaktı güncelleyemiyordum FRP'ye yakalandım ve ROM attım. Ardından arama falan yapamıyordum.
yıllar önce vatandan alınmıştı

Çok garip. Kaçak cihaz nasıl satmışlar? IMEI sorgulama yapın. Cihaz modeli uyuşuyor mu?

Evet e-Devlet'ten baktım uyuşuyor ithalat yoluyla kaydedilen IMEI olarak gözüküyor.

Teşekkürler arkadaşlar internetten indirdim Android 7 driverını Odin ile sıkıntısız kurdum. Muhtemelen belli bir tarihten sonra alabilecek güncellemeleri vermeyi de bırakıyorlar anladığım kadarıyla.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı