Samsung Galaxy A5 Alınır Mı?

Ahmet YEŞİL

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar, babama yeni bir telefon alacağız yakın zamanda, bugün beni arayıp A5 ve A7'ye bakmamı söyledi. Samsung'un kendi sitesine baktım ve A5 ve A7 arasında ( babam için ) A7'yi almak için bir neden göremediğim için ikisi arasından A5'i seçtim. Ama telefon hakkında şüphelerim yok değil. Telefonun kullanım amacından bahsedeyim hemen: %70 mesajlaşma ve telefon görüşmesi için kullanılacak bir telefon. Onun dışında ara sıra fotoğraf çekecek. Ve oyun oynayacak. Ama oynanacak oyu Okey 101 Plus :) O yüzden çok aşırı güçlü bir donanıma gerek yok gibi geliyor bana. Evet, sizlerden istediğim bu telefon uzun ömürlü müdür? Değilse 1000-1300 fiyat bandında genel olarak uzun ömürlü hangi telefon daha mantıklı, daha alınabilir? Cevapları bekliyorum. İyi Sosyal'ler.

G2 alınabilir. Benim babamda genellikle söylediklerini yapıyor ve neredeyse 2 yada 3 günde bir şarja takıyor. 2 yıllık olmasına rağmen halen daha alınabilir bir cihaz.

Benim de aklımda Zenfone 2 var aslında. Babam bir telefonu gidebildiği yere kadar kullanır genelde. Şimdi alacağı bir G2'de 3-3.5 sene sonra bayağı eskiyecek diye düşünüyorum.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı