Samsung Galaxy A5 2017 alınır mı?

Hasan005152hsnta

Hectopat
Daha fazla  
Şu an A5 2017 alınır mı ? Kronik sorunları var mı ? Şu an J7 prime kullanıcısıyım normalde A5 2017 yerine A5 2016 alacaktım Vodafone üzerinden taksitli bir şekilde ama tükendigi için alamiyorum. A5 2017 alınır mı sizce ?

Son düzenleyen: Moderatör:
J7 Prime ile A5 2017 arasında donanım ve performans olarak çok az bir fark var. Kamera, ekran, tasarım, dahili hafıza, toza, suya karşı dayanıklılık, Type C gibi özellikler A5 2017 modelinin J7 Prime modeline göre avantajlı olduğu noktalar. Daha üst segment cihazlara geçmeni öneririm.

J7 Prime ile A5 2017 arasında donanım ve performans olarak çok az bir fark var. Kamera, ekran, tasarım, dahili hafıza, toza, suya karşı dayanıklılık, Type C gibi özellikler A5 2017 modelinin J7 Prime modeline göre avantajlı olduğu noktalar. Daha üst segment cihazlara geçmeni öneririm.
Şuan j7 prime kulanıyorum ekran problemi oldugu için yeni telefon almaya karar verdim normalde a5 2016 vodafone bayisinden taksit le alacaktım ama 2016 kalmadıgı için 2017 alıyorum taksitle alabilecegim başka bir telefon önerin varsa önerilere açıgım

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı