Samsung Galaxy A5 mi ? Samsung Galaxy A7 mi ?

Doğukan1905

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Başlıktan da anlaşıldığı gibi Samsung Galaxy A5 ile Samsung Galaxy A7 arasında kaldım. İki cihazın da kamera ve tasarımını çok beğeniyorum. Ancak işlemcileri arasında fark var.

Samsung Galaxy A5'de Snapdragon 410 işlemci varken Samsung Galaxy A7'de ise Snapdragon 615 bulunuyor. Biri 4 biri 8 çekirdek yanlış bilmiyorsam. İşlemci arasında fark var A7'nin işlemcisi daha iyi bunu biliyorum ancak A7'i çok büyük geliyor. 5.5 inç ekran var. İleride performans nedeni ile ilgili A5 sorun çıkarır mı ? Arada 200 TL kadar fark var.

Ben A7'yi alayım diyorum sizce doğru bir karar mı ? Yorum yapanlara şimdiden teşekkür ederim.
Not: Lütfen gereksiz yorumlar atmayın. Bir de başka bir marka önermeyin. Ben sadece Samsung istiyorum ve Samsung alıcam. Tekrar teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Daha yüksek çözünürlük, daha yüksek PPI, daha güçlü işlemci, daha güçlü grafik işlemci var A7'de. Bunlar avantajlarının bazıları. A7, aradaki farkı fazlasıyla hakediyor.

A7 alın tabi ki. A5 zaten orta sınıf iyi performans sunamayan bir cihaz. A7'nin performansı iyidir. Ayrıca iki telefonun tasarımı da mükemmel ve full metal yüzeyi elde hoş duruyor.

Benim sana önerim A7 yi biraz araştırman Youtube de incelmesini yapan bi adamın elinde geçişlerde kasıyordu kendim hiç bakmadım ama A5 e biraz bakma fırsatım oldu işlemcisi düşük gibi görünsede kasma veya hiçbir takılma olmuyor.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı