Samsung Galaxy A50 alınmalı mı?

FEDUX

Hectopat
Makaleler
2
A50 hakkında forumlarda bazı sorunlar gördüm. Örneğin kendi kendine kapanıp açılma sorunu gibi. Ben de bu telefonu alacaktım fakat içime kurt düştü acaba bana da olur mu diye.

Son düzenleyen: Moderatör:
Rakiplerine göre fiyatının yüksek olduğunu düşünüyorum.
Bahsettiğiniz ürünle aynı seviyede olan Snapdragon 660 ve Kirin 710 gibi işlemcilerini kullanan ürünleri 1450 - 1700 TL fiyat aralığında bulabilirsiniz. A50 2400 TL gibi bir fiyata satılıyor. Buna rağmen plastik kasa kullanıyor. Avantajları 6GB RAM - Ekrandan Parmak izi -Super AMOLED ekrandır. Ama ben bunlara rağmen tercih etmezdim. İşlemci performansı çok daha önemli sayılır. Ekrandan Parmak izi çok stabil çalışmıyor.

Kirin 970 kullanan Honor Play modelini tavsiye ederim. İşlemci performansı açısından çok daha güçlüdür. Üstüne Yekpare Alüminyum kasa kullanıyor. Ama tercih sizi kalmış.

Bunun yanında Samsung Türkiye Servisi hakkında çok kötü yorumlar var. Bunu göz önünde bulundurun. Huawei ve Honor servisi ile ilgili ciddi bir şikayet duymadım.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı