Samsung Galaxy A50 alınmalı mı?

Samsung A50 cep telefonu alacağım fakat birkaç sorum olacak.
  1. Sizce fiyatını hak eder mi?
  2. Fiyatı mağazalarda ileride düşer mi yoksa yükselir mi?
  3. Trendyol'da 2480 TL gibi fiyata Samsung Türkiye garantili var. Trendyol'dan alınır mı?
Şimdiden teşekkürler arkadaşlar.

Hocam O fiyat bandında en mantıklı tercih redmi note 7 olur. Eğer durumunuz varsa biraz daha fazla verip Mi 8’e de bakabilirsiniz.

Kamera benim için çok önemli değil. Ben daha çok telden film izlerim. internette takılırım. Birde mobile legends oynarım. Ekran kalitesi benim için önemli. Geçiş hızı önemli. Birde uzun şarz. Fakat amoled ekranlarda bir zaman sonra amoled yanığı oluyormuş diye duydum bu biraz kafamı karıştırdı. Amoled yanığı hakkındaki düşünceleriniz nedir. Tavsiyeniz için teşekkürler. Xiaomi de olabilir.

Sizin ihtiyaçlarınızı fazlasıyla karşılar. Ekranı da Redmi Note 7'den daha iyi. Redmi Note 7 daha ucuz olmasına rağmen, hemen hemen aynı işlemciye sahip fakat ekrandan parmak izi okuması ve ikinci kamerasının geniş açı olması sebebiyle A50 tercih edilebilir.

Peki hepsiburada dan alınırmı? 2500Tl civarında var. Telefonla ilgili bir sıkıntım olduğunda geri iade edebilirmiyim?
Birde samsung türkiye garantili olunca telefonu istediğim samsung bayisine verebiliyorum demi?

Peki hepsiburada dan alınırmı? 2500Tl civarında var. Telefonla ilgili bir sıkıntım olduğunda geri iade edebilirmiyim?
Birde samsung türkiye garantili olunca telefonu istediğim samsung bayisine verebiliyorum demi?
Alabilirsiniz, iade konusunda da sim kart takılırsa iade olmuyor diye biliyorum. Samsung Garantili ise de Servis Merkezlerine bırakılıyormuş, ancak bu servis merkezi mağaza mı, servis noktaları mı? Pek bilgi bulamadım.

Geri
Yukarı