Samsung Galaxy A50 telefonun şifresi unutuldu

80derecekolonya

Hectopat
Samsung Galaxy A50 telefonumun şifresini unuttum. Aynı şifreyi iPad 10 tablete de koymuştum. İkisinin de şifresini 16 gün önce değiştirmiştim. Telefonu sıfırlamadan ve format atmadan kilidini açmamın bir yolu var mıdır? Bir de şifreyi öğrenebileceğim herhangi bir yol varsa paylaşırsanız çok mutlu olurum çünkü tabletin içinde önemli dosyalar vardı ve kilidi sıfırlamadan açmanın tek yolu parolayı girmek.

Samsung Galaxy A50 telefonumun şifresini unuttum. Aynı şifreyi iPad 10 tablete de koymuştum. İkisinin de şifresini 16 gün önce değiştirmiştim. Telefonu sıfırlamadan ve format atmadan kilidini açmamın bir yolu var mıdır? Bir de şifreyi öğrenebileceğim herhangi bir yol varsa paylaşırsanız çok mutlu olurum çünkü tabletin içinde önemli dosyalar vardı ve kilidi sıfırlamadan açmanın tek yolu parolayı girmek.

Maalesef yok.

Belki şarj mı edilsin dosya aktarımı mı yapılsın diye sorar diye düşünmüştüm ama siz de haklısınız.
Onu soruyor ama yine de erişime izin vermiyor, Ben de yaşadım, en son dayanamayıp saldım dosyalar kaldı.

Hiç bir yolu yok mu arkadaşlar? iPad kilidini sıfırlamadan açmanın yolu olduğunu sanmıyorum ama bu telefon Samsungun eski arayüzünü kullanan 2019 model bir android telefon. Telefoncuya götürsem şifreyi kırabilir mi ya da bilinen bir şifre kırma programı veya yazılımı var mıdır?

Hiç bir yolu yok mu arkadaşlar? iPad kilidini sıfırlamadan açmanın yolu olduğunu sanmıyorum ama bu telefon Samsungun eski arayüzünü kullanan 2019 model bir android telefon. Telefoncuya götürsem şifreyi kırabilir mi ya da bilinen bir şifre kırma programı veya yazılımı var mıdır?
Sıfırlamadan imkansız.

Hiçbir yolu yok mu arkadaşlar? iPad kilidini sıfırlamadan açmanın yolu olduğunu sanmıyorum ama bu telefon Samsung'un eski arayüzünü kullanan 2019 model bir Android telefon. Telefoncuya götürsem şifreyi kırabilir mi ya da bilinen bir şifre kırma programı veya yazılımı var mıdır?

Aşırı eski Samsung S3 bile bir uzman tarafından aşırı uğraşılmadan kırılamadı ki aşırı güvenli bir telefon değildi. Bunlar şifreleniyor yani Samsung bile açamaz şifreyi.

Dosyalar önemli değilse telefonumu buldan telefonunuzu formatlayın.

Geri
Yukarı