Samsung Galaxy A50'den iPhone 11 Pro Max'e Geçmek Mantıklı mı?

Mayıs gibi A50 almıştım ve telefondan gayet memnunum. Lakin Android eko sistemi artık sıkmaya başladı. Çok üzün süreden beri Android kullandıgım içindir belki de, her neyse. Sizce A50'den taksitli bir şekilde iPhone 11 Pro Max'e geçmek mantıklı mı yoksa yeni çıkacak iPhone mu beklenmeli?
Huawei son modelini al daha iyi performans alırsın, İphone artık gelsin paracıklar hesabına döndü , tasarım aynı sadece hız artıyor bu yani, batarya konusunda çok düşük zaten iphoneler, Tercihim HUAWEİ son modelini al daha iyi.

Huawei son modelini al daha iyi performans alırsın, İphone artık gelsin paracıklar hesabına döndü , tasarım aynı sadece hız artıyor bu yani, batarya konusunda çok düşük zaten iphoneler, Tercihim HUAWEİ son modelini al daha iyi.
Son çıkan modelinde Google uygulamaları çalışmıyor diye biliyorum.

Mayıs gibi A50 almıştım ve telefondan gayet memnunum. Lakin Android eko sistemi artık sıkmaya başladı. Çok üzün süreden beri Android kullandıgım içindir belki de, her neyse. Sizce A50'den taksitli bir şekilde iPhone 11 Pro Max'e geçmek mantıklı mı yoksa yeni çıkacak iPhone mu beklenmeli?
Biraz konu dışı olacak ama telefon alırken taksit yapılıyor mu?

Kiyaslanacak telefonlar değil elbette ama o kadar paraya telefon alinmaz. Illa Iphone kullanmak istiyorsanız daha ucuz modellerine yönelin. Android sıkıcı geliyorsa sana IOS ekosistemi daha fazla sıkar insani bunu da belirteyim. Ancak daha önce IOS kullanmadiysan geçebilirsin elbette.
"iOS ekosistemi daha fazla sıkar" bu cümle olmamış be xd

Bu soruyu bize değil kendinize sormanız lazım, bunu alırsam neye değecek diye. Troll olmadığını varsayarak yanıtlıyorum. A50 ve i11 alakasız rakipler. S10-Note10 sahibi olan düşünür Android'i sevmedim i11 Pro MAX mı alsam diye.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı