Samsung Galaxy A52S IMEI numarası kaydı nasıl yapılır?

spqr

Hectopat
Merhaba arkadaşlar. 27.12.2022 tarihinde yurt dışından getirdiğim Galaxy A52SS telefonumun IMEI kaydını pasaportuma yaptırmıştım. Fakat BTK tarafından 120 gün içinde kapanacağının mesajlarını aldım ve hattımı kullanamıyorum. Bunun sebebi hattımın benim üzerime olmaması ise ben yeni hat alıp takarsam tekrar kullanabilir miyim? Yoksa bu ücreti tekrar yatırmam mı gerekecek? Zam da geldiği için pazartesi olmadan bunu halletmek istiyorum. Yardımcı olabilirseniz sevinirim, teşekkür ederim.

Bahsedilen mesaji ne zaman aldiniz? Hattınızı taktığınız an 120 gün sure başlamış olur, varsa başka sim bölümüne hattınızı takın.
Bahsettiğim mesajı 120 günden uzun süre önce attılar ve şuan telefonda hattı kullanamıyorum. 2. sim kart bölümüne takmayı deneyeceğim teşekkür ederim. 2022 yılında ücreti tam olarak yatırmama ve dekontumun olmasına rağmen BTK bana tekrar yeni ücreti yatırmam gerektiğini söyledi. Bunun sebebi farklı sim kartı kullanıyor olmam mı. Yani kendi adıma olan sim kartı takarsam düzelir mi bu durum yoksa tekrar yatırmam gerekecek mi

Geri
Yukarı