Samsung Galaxy A54 5G alınır mı?

Çünkü çekirdek ve frekans farkı dışında aynı GPU'yu kullanıyorlar (A34 = Mali G68 MC4, A54 = Mali G68 MP5).

Ve eğer oyun oynamayacaksanız bende A54 diyorum. Kasası daha kaliteli, çerçeve daha güncel tasarıma sahip ve bariz kamera farkı var.
A54'ün indirme/yükleme hızları çok daha yüksek.

Arkadaşlar bana iki telefon arasında hangisini seçmemi söyleyebilir misiniz? Ben A34 ve A54 arasında kaldım. A54 almayı düşünüyorum. Oyun da oynayacağım, video da izleyeceğim, fotoğraf da çekeceğim ama özellikle video. PUBG'de 60 FPS oynatır mı A54? Lütfen tecrübelerinizi yazın A54 sahipleri.(bir de telefon çok ısınır mı?)

Arkadaşlar bana iki telefon arasında hangisini seçmemi söyleyebilir misiniz? Ben A34 ve A54 arasında kaldım. A54 almayı düşünüyorum. Oyun da oynayacağım, video da izleyeceğim, fotoğraf da çekeceğim ama özellikle video. PUBG'de 60 FPS oynatır mı A54? Lütfen tecrübelerinizi yazın A54 sahipleri.(bir de telefon çok ısınır mı?)
Sadece o iki telefon arasında kıyaslama yapın lütfen. Başka telefon almayacağım.

A54'ü A34+ gibi düşünebilirsin. Şahsen A34 kullanıyorum PUBG'de 60 FPS veriyor fakat yüksek ayarlarda değil. A54 bir tık daha iyi olabilir oyunlarda.

Yeni konular

Geri
Yukarı