Samsung Galaxy A54 vs Xiaomi Redmi Note 12 Pro

Maalesef şu anlık vazgeçtim almaktan. Ama bir model daha gözüme çarptı nothing Phone 1 modeli çok iyi ve iddialı.
Çin üreticisi telefonlar malzeme kalitesi ve teknik destek bakımından bana pek sıcak gelmiyor ama Nothing Phone biraz daha uç (firma olarak) bir ürün gibi geliyor. Fiyatlar da öyle saçma ki ya 10-13 bin arası tam istemediğin ya da +25 bin üzeri tam istediğin ürün alıyorsun. A34 ve A54 güncellik ve kalite bakımından biraz aklımı çelse de A serisi (54'ün işlemcisinden de) olması bakımından emin olamıyorum. Biz alana kadar yine fiyatları artacak sanırım. :)

Çin üreticisi telefonlar malzeme kalitesi ve teknik destek bakımından bana pek sıcak gelmiyor ama nothing Phone biraz daha uç (firma olarak) bir ürün gibi geliyor. Fiyatlar da öyle saçma ki ya 10-13 bin arası tam istemediğin ya da +25 bin üzeri tam istediğin ürün alıyorsun. A34 ve A54 güncellik ve kalite bakımından biraz aklımı çelse de a serisi (54'ün işlemcisinden de) olması bakımından emin olamıyorum. Biz alana kadar yine fiyatları artacak sanırım. :)

Kesinlikle öyle F54 çıkıyor A54 ile neredeyse aynı saçma geliyor bana orta segment çıkarıyorlar illaki ya kamera ya işlemci ya da farklı bir parçada fedakarlık yapıyorlar yetersiz kalabiliyor.

Geri
Yukarı