Samsung Galaxy A54 vs Xiaomi Redmi Note 12 Pro

AnTuTu skoru tatmin edici Realme GT 2'nin. POCO X4 Pro da hiç fena değil peki ikisi arasında hangisi daha iyi bir tercih olur?

AnTuTu skoru tatmin edici Realme GT 2'nin. POCO X4 Pro da hiç fena değil peki ikisi arasında hangisi daha iyi bir tercih olur?

POCO X4 Pro'yu salla. Realme GT 2 de 888 denilen verimsiz bir işlemci var. 888'i kabul ediyorsan al. Senin yerinde olsam POCO X4 GT alırdım.

POCO X4 Pro'yu salla. Realme GT 2 de 888 denilen verimsiz bir işlemci var.
Snapdragon 888 verimsiz bir işlemci ama bu fiyatın da en iyi işlemcisi. Bu fiyatta daha iyisi yok.
POCO X5 Pro nasıl peki bir fikriniz var mı?
X5 Pro güzel cihaz ama ben GT 2 nin daha mantıklı olduğunu düşünüyorum. Ayrıca kamera konusunda A54 ve GT 2 X5 Pro dan daha üstün

Hocam GT 2 seni kesinlikle yarı yolda bırakmaz. Her türlü işini görür. Gönül rahatlığıyla alabilirsin.

Kronik problem var diyorlar ondan bir uzak durmak istiyorum ama açıkçası cihaz AnTuTu top 50 de ilk 30 da yer alıyor skoru bayağı iyi A54 Xiaomi Note 12 Pro falan halt yemiş gibi duruyor S21 FE bile aynı şekilde öyle duruyor. CPU kısmında kronik problem var diyorlar acaba sıkıntı çıkarır mı onu merak ediyorum.

Son düzenleme:
Kronik problem var diyorlar ondan bir uzak durmak istiyorum ama açıkçası cihaz AnTuTu top 50 de ilk 30 da yer alıyor skoru bayağı iyi A54 Xiaomi Note 12 Pro falan halt yemiş gibi duruyor S21 FE bile aynı şekilde öyle duruyor. CPU kısmında kronik problem var diyorlar acaba sıkıntı çıkarır mı onu merak ediyorum.
Hocam Snapdragon 888 verimsiz bir işlemci, uzun süreli oyunlarda hızlı ısınır ve şarj tüketimi fazladır. Ama çok güçlü bir işlemci. 778G gibi işlemciler yakınına dahi yaklaşamaz. Mesela 8 Gen 1 de verimsiz bir işlemci. Fakat ben kronik bir sorununu duymadım. Hem bildiğim kadarıyla GT 2 de sağlam bir soğutma da var. Ben sıkıntı çıkacağını sanmıyorum. Evet, 778G 888 den daha verimli ama arada çok büyük bir güç farkı olduğu için 888 yerine 778G öneremem. Ayrıca 888 günlük kullanımda GT 2 de bir sıkıntı çıkarmaz

Hocam Snapdragon 888 verimsiz bir işlemci, uzun süreli oyunlarda hızlı ısınır ve şarj tüketimi fazladır. Ama çok güçlü bir işlemci. 778g gibi işlemciler yakınına dahi yaklaşamaz. Mesela 8 gen 1 de verimsiz bir işlemci. Fakat ben kronik bir sorununu duymadım. Hem bildiğim kadarıyla GT 2 de sağlam bir soğutma da var. Ben sıkıntı çıkacağını sanmıyorum. Evet, 778g 888'den daha verimli ama arada çok büyük bir güç farkı olduğu için 888 yerine 778g öneremem. Ayrıca 888 günlük kullanımda GT 2 de bir sıkıntı çıkarmaz.

Şu an hangi cihaz var sizde?

Xiaomi al bence.

Anladım siz şu an hangi cihazı kullanıyorsunuz.

Geri
Yukarı