Samsung Galaxy A7 vs LG G6 vs Asus Zenfone5

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
İncelemenizi görmek bizi memnun edecektir. Şunu da belirteyim LG firmasının en iyi ve sorunsuz modellerini kullanıyorsunuz. G2 ve G6 G serisinin en iyi cihazları.
Teşekkür ederim. Araştırıp aldım, G3, G4 kullanıp çok şikayetçi olan arkadaşım vardı zaten.

A7 2017 parasının karşılığını vermeyen bir telefon yazacaktım ceza yemeseydim, gayet güzel bir seçim yapmışsınız hayırlı olsun, incelemesini bekliyoruz.

Yeni telefonunuz hayırlı olsun. Aralarından G6'yı almanız daha iyi oldu. Güle güle kullanın.

İncelemenizi görmek bizi memnun edecektir. Şunu da belirteyim LG firmasının en iyi ve sorunsuz modellerini kullanıyorsunuz. G2 ve G6 G serisinin en iyi cihazları.
LG'nin sorunsuz telefonu denen seriside yok G2'de kendine göre kronik sorunları vardı sadece G3 ve G4 kadar kronik sorunları yoktu. Bootlop artık G4 yeni serilerinde de yok. Ghost Screen sorunu halen devam etmektedir. Şarj ekran süresi diğer telefonlara kağıt üstünde düşük ve gerçek kullanımdan da düşük kalıyor. Biraz LG forum sitelerini araştırsanız benim gibi LG kullanıcısıyım.
b89e39d5c16155f44f46c177ab778f97.jpg

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

LG'nin sorunsuz telefonu denen seriside yok G2'de kendine göre kronik sorunları vardı sadece G3 ve G4 kadar kronik sorunları yoktu. Bootlop artık G4 yeni serilerinde de yok. Ghost Screen sorunu halen devam etmektedir. Şarj ekran süresi diğer telefonlara kağıt üstünde düşük ve gerçek kullanımdan da düşük kalıyor. Biraz LG forum sitelerini araştırsanız benim gibi LG kullanıcısıyım.
Eki Görüntüle 311994
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Kimse sorunsuz olduğunu söylemedi ki. En sorunsuz telefonları olduğunu söyledi. Zira ben G2'de 4 yıllık süreçte IMEI numarasının gidip gelmesi dışında bir sorunla karşılaşmadım ki servis de bunu halletmişti.

Kimse sorunsuz olduğunu söylemedi ki. En sorunsuz telefonları olduğunu söyledi. Zira ben G2'de 4 yıllık süreçte IMEI numarasının gidip gelmesi dışında bir sorunla karşılaşmadım ki servis de bunu halletmişti.
En sorunsuz modeli V30+. En sorunsuz demedi orada arkadaş sorun yoktur gibisinden söyledi. Yine G3 den beri aynı sorun var. LG adam olana kadar almayacağım. Samsung sorununu kabul edip toplatmıştı telefonu. İnsanlar artık Ghost Screen sorununu kabul etmiş durumda LG sağolsun. Israrla sorunu devam ettirmekte. LG G4 7.0 verecekleridi veremediler. Bende LG G4 uyarlanmış ROM kurdum gayet hızlı ve akıcı LG'nin yapamadığını başka kişiler yapıyor. LG G5 8.0 verilemeyecek tahminimce. Sizde ileride anlarsınız şöyle 6 ay falan geçsin.

Son düzenleme:
G6 aldım lakin Evkur denilen lanet firmadan 1 haftadır gelmedi. Sanırım geçiştiriyorlar. 14 gün sınırı eğer böyle işliyorsa 14 gün bekletip saçma sapan bir telefon bile verebilirler diye düşünüyorum böyle bir firma için. Yine 2000 TL civarı G6 performansını verecek çok az telefon var. İnternetten de almak istemiyorum. Vatan gibi yerlerde de satılmıyor. Ne yapacağımı bilmiyorum.

Malesef mağazalarda satılsa bile daha pahalı oluyorlar. Mağazadan almanız şart ise XZ1 şu an perakende mağazalarda hesaplı en uygun model. Fakat o da internetten alırsanız 400 TL daha ucuz.

Ürünü mağazadan alabilirsiniz dediler arayıp. Bakalım ne gibi bir rezillikle karşılaşacağım çıkıyorum şuan.

Bende meraklandım şimdi. :rolleyes: Umarım bir problemle karşılaşmazsınız.
Kutunun kapalı olduğundan emin olun. Açık kutu kesinlikle kabul etmeyin.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı