Samsung Galaxy A7 vs LG G6 vs Asus Zenfone5

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
İşe bakın ki bir rezalet çıkmadı. IMEI numarasını kontrol ettim kutu da kapalıydı. Sevindim. Lakin telefonun şarjı yüzde 0 ve 8 saat şarj etmemi söyledi. 8 saat sizce gerekli mi?

Saçmalamışlar %100 olunca şarjdan çekebilirsiniz cihazı.

Onun yerine bunlara baksan daha iyi olur bence;
-Xaomi mi Note 3
-Huawei P20 Lite
Karar senin.

Xiaomi düşündüm ama ithalatçı garantili. Huawei de sevmiyorum ve yetersiz geliyor benim için.

Xiaomi düşündüm ama ithalatçı garantili. Huawei de sevmiyorum ve yetersiz geliyor benim için.

Hiç çekinmene gerek yok güvenilir bir site bulduktan sonra, lg pişmanlıktır. Xiaomi fiyat performans olarak en Gözde markadır. Bence mi note 3 al kafan rahat olsun.

Konuyu okumadan yorum yapıyorsunuz. Zaten telefonu aldım. Şu kalıplaşmış "Lg pişmanlıktır" cümlesinden kurtulun artık. Telefon 1 yıldır var piyasada ve önemli kronik bir sorununu duymadım. G2'yi 4 yıl kullandım IMEI silinmesi dışında "ki bunu da servis ücretsiz halletti" bir sorun yaşamadım. Servisi yavaş bu kadar başka bir sorun görmedim ben telefonumda.

@Serpenos Sen onları dikkate alma sırf yazmak için yazıyorlar, mesaj sayılarından kendilerini ele veriyorlar zaten. Hayırlı olsun güle güle kullanın. Küçük bir inceleme yaparsanız forum adına güzel olur. :) Moderatörden konun kilitlenmesini isteyebilirsin artık. Emin ol hala telefon öneren çıkacaktır yoksa.

Bir süre test edeyim incelemesini yapmayı düşünüyorum. Yardımlarınız için teşekkürler. Konu kilitlenebilir.

@Serpenos Sen onları dikkate alma sırf yazmak için yazıyorlar, mesaj sayılarından kendilerini ele veriyorlar zaten. Hayırlı olsun güle güle kullanın. Küçük bir inceleme yaparsanız forum adına güzel olur. :) Moderatörden konun kilitlenmesini isteyebilirsin artık. Emin ol hala telefon öneren çıkacaktır yoksa.

Boş konuşmuşsun mesaj sayılarından bahsederek. Ne saçma bir önyargı bu?
Sanki kendisi 1000 mesajla başladı at gözlüğünü çıkar da saygıyı öğren.
Konuyu okumadan yorum yapıyorsunuz. Zaten telefonu aldım. Şu kalıplaşmış "Lg pişmanlıktır" cümlesinden kurtulun artık. Telefon 1 yıldır var piyasada ve önemli kronik bir sorununu duymadım. G2'yi 4 yıl kullandım IMEI silinmesi dışında "ki bunu da servis ücretsiz halletti" bir sorun yaşamadım. Servisi yavaş bu kadar başka bir sorun görmedim ben telefonumda.

İyilik de yaramıyor. Neyse umarım bir sorun çıkmaz güle güle kullan dostum.

İyilik yaramıyor? Size sert bir tavrım olduysa affola. Sadece okumadan yorum yapılması beni sinirlendiriyor. Ön yargılarınızdan siz de kurtulmalısınız.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı