Samsung Galaxy A70 iPhone 8 ile takas olur mu?

Emrergnc

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Ekim'den bu yana A70 kullanıyorum ancak takas yapılabilecek iPhone 8 var. Sizce takas yapmalı mıyım?Versus.com üzerinde bazı kısımlar bu cihaz için daha güçlü duruyor ama bilemedim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ekim'den bu yana A70 kullanıyorum ancak takas yapılabilecek iPhone 8 var. Sizce takas yapmalı mıyım?Versus.com üzerinde bazı kısımlar bu cihaz için daha güçlü duruyor ama bilemedim.
iPhone 8 Daha güçlü ve uzun ömürlü bir cihaz. Eğer Cihazda gerçekten hiç bir sıkıntı yoksa kesinlikle tavsiye ederim takas yapmanızı.
Kaçırmamalısınız. Eğer sorunsuzsa.

Pil konusunda sıkıntı yaşacayacağımı biliyorum çünkü fazlasıyla yetiyor.Ancak ekran piksel yoğunluğu daha yüksek görünsede ben o yoğunluğu alamadım bu cihazdan.Çerçevesiz ekran olayı çok hoş ancak İPhone XR ya da İPhone 11'e geçersem ileride bu cihazın değeri çok düşmüş olacak.O yüzden İPhone 8'i satma şansım daha yüksek gibi değil mi?
Sizce neden yapmamalıyım?
iPhone 8 Daha güçlü ve uzun ömürlü bir cihaz. Eğer Cihazda gerçekten hiç bir sıkıntı yoksa kesinlikle tavsiye ederim takas yapmanızı.
Kaçırmamalısınız. Eğer sorunsuzsa.
Yaza kadar beklesem A70'in piyasası çok düşer mi diye düşünüyorum? Direkt İPhone XR ya da 11'e geçebilirim.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı