Samsung Galaxy A70 SAR Değeri Sorun Olur Mu?

Makaleler
1
Yer
Denizli
Daha fazla  
Meslek
-
Bundan tam 11 gün sonra Allah'ın belası iPhone 5'imden kurtuluyorum ve yeni telefonum olacak olan Samsung Galaxy A70 modeline geçiyorum. Fakat kafamda bir soru işareti var. Bu Samsung Galaxy A70 modelinin baş için SAR değeri: 0.949 W/kg, vücut içinse: 1.475 W/kg. Şimdi sorum şu: Bu telefon Avrupa Birliği ve Amerika SAR değerleri standartlarına uyuyor fakat yine de sağlığım konusunda bir şey olur mu?

Hocam ben de bir süredir düşünüyordum A70 almayı ve neredeyse bütün incelemelere baktım. Hatta aldım bile telefonu. Genel olarak başarılı bir telefon, özellikle ekranıyla ve bataryasıyla. Fakat öyle bir sorunu var ki kullanırken kanser eder. Dokunmatiğinde sıkıntı var cihazın, ekran hassasiyeti sorunlu. Misal hızlı yazarsanız hangi harfe basacağına ya da basmayacağına kendisi karar veriyor. Ya da Pubg oynarken parmağınızın biri ekran üzerindeyken ikincisiyle karakteri hareket ettirmeye çalıştığınızda ikinci parmağınızın girdisini ekran kabul etmiyor. Multi touch sorunu da denebilir bir nevi. 2 gün önce bir güncelleme yayınlandı ve bu sorunu çözeceğine dair ibare vardı ama sorun devam ediyor. Bakın size yabancı forumlardan konuları bırakayım bir de siz bakın. Çözüldü falan diyen var, hala devam ediyor diyen var. Ben telefonu iade ettim böyle bir sorunu kabul edemeyeceğimden. Cidden çok sinir bozucu bir durum ve çözülür mü emin değilim.
Samsung Galaxy A70 multi touch issue
Samsung A70 touch panel issue
Bunlar da konuyla ilgili videolar. Alttaki yorumlara bakarsanız güncellemeden sonra bile sorunun hala devam ettiğinden bahsediliyor.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Telefonu bugün aldım, ilk deneyimlerime göre telefon aşırı mükemmel. Şimdilik @Eryd 'nin yaşadığı bu sorunu yaşamadım, yaşarsam yeni bir başlık altında bildiririm. Hayallerinizin peşinden koşun ve yılmayın. 2 yıldır istediğim telefon sonunda alındı. :)

Telefon 1 ay önce çıkmadı mı?
Telefonu bugün aldım, ilk deneyimlerime göre telefon aşırı mükemmel. Şimdilik @Eryd 'nin yaşadığı bu sorunu yaşamadım, yaşarsam yeni bir başlık altında bildiririm. Hayallerinizin peşinden koşun ve yılmayın. 2 yıldır istediğim telefon sonunda alındı. :)

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı