Samsung Galaxy A71 alınır mı?

ScalaNova11

Hectopat
Daha fazla  
Selamlar arkadaşlar. Babamın iş yerinden olan arkadaşında telefon hastalığı var. 2 ay önce Samsung A71 almış ve şimdi satmak istiyormuş. 2 adet 200 TL'lik kılıf ve 50 TL'lik ekran koruyucusu ile bize 3000 TL civarında verecek. Babam telefona bakmış ve herhangi bir sorunu yokmuş dediğine göre. Sizce ne yapmalıyım açıkçası kendim telefonda pek oyun oynamıyorum. Ve telefonun incelemelerine baktığıma göre telefon hoşuma gitti. Şu an 5 yıl önce almış olduğum Samsung Note 4 kullanıyorum. Eğer Samsung A71 kullanan veya telefonlarla ilgili bilgisi olanlar varsa cevap yazarlarsa sevinirim.

NOT: Babam önceden bu adamdan General Mobile 5 Plus almıştı. Adam güvenilir birisi. Bilgi olsun diye yazdım.

A71 mis gibi cihaz. Kaçırmayın bu fiyata eğer bir sıkıntısı yoksa.
Mesajın için teşekkürler. Dün babama söyledim inşallah yarın alıcam telefonu. Telefonu alıp kullandıktan sonra bilgilendirme için konu açmayı düşünüyorum özellikler ve kamera performansı için.Telefonla ilgili arada kalmıştım. Şimdi kesin bir şey oturdu kafamda. Tekrardan ilgilendiğin için teşekkür ederim.🙂

Mesajın için teşekkürler. Dün babama söyledim inşallah yarın alıcam telefonu. Telefonu alıp kullandıktan sonra bilgilendirme için konu açmayı düşünüyorum özellikler ve kamera performansı için.Telefonla ilgili arada kalmıştım. Şimdi kesin bir şey oturdu kafamda. Tekrardan ilgilendiğin için teşekkür ederim.🙂

Rica ederim. Güzel bir cihazınız olacak :) Şimdiden güle güle kullanın, güzel haberler alın.

3000 Lira için gayet iyi bir telefon. Fakat yine de kontrol etmekte fayda var. Özellikle ekran ve kasanın durumuna bak derim.
Teşekkür ederim. Telefonu aldıktan sonra kontrol edeceğim. Eğer bi sorun yoksa alacağız telefonu. 1 gün bizde kalıcak telefonda bir sorun yoksa alacağız inşallah.

Merhaba telefonu aldım aslında bayadır kullanıyorum ve gayet güzel bir telefon.Gerek kamerası olsun,gerek telefondaki oyun ve uygulama performansı olsun gayet iyi bir telefon.Aslında detaylı bir yazı yazıcaktım foruma fakat pek vaktim olmadı.Yakın bir zaman görüşlerimi daha detaylı bir şekilde yazarım inşallah.Yorumun için teşekkürler.🙂

Geri
Yukarı