Samsung Galaxy A72 alınır mı?

Bütçe
8000 TL
Ekrandaki sorunlar (hayalet dokunma, dokununca algılamama) düzeldi mi SD 865'li modelde hocam? (ısınma ve performans sorunları için yabancı sitelerde düzeldi diyorlar.)

Hocam bugüne kadar Türk, yabancı 30'a yakın inceleme izledim.
Tekinde bile dediğiniz sorunu duymadım.
Link atabilirseniz iyi olur.

A72 yerine A52 almak daha doğru. Tavsiyem ise S20 FE.
4500 mAh A52 için yetersiz kalıyor. Günlük rutin için ideal, ancak sarjı hızlı bittiği için oyunlarda, sosyal medyada biraz hızlı bitiyor.
Samsung Galaxy A72 almayı düşünüyorum. S20+ ya da Note 20 düşünüyordum ancak onların da Exynos 990 işlemcilerinden kaynaklı ısınma, performans sorunları olduğunu görünce vazgeçtim. A72 hakkındaki görüşlerinizi belirtirseniz sevinirim. Mesela ısınma sorunu var mı? Kamerasından memnun musunuz? vb. (Başka telefon tavsiyeleri de verebilirsiniz bütçem 8000 TL civarı)
Günlük rutin için alacaksanız A72 yerine 4.300 TL'ye A52 alabilirsiniz. A72 almanızı önermem, fiyatına göre iyi bir telefon değil. Bütçeniz yüksek, daha iyi telefonlara da bakabilirsiniz.

4500 mAh A52 için yetersiz kalıyor. Günlük rutin için ideal, ancak sarjı hızlı bittiği için oyunlarda, sosyal medyada biraz hızlı bitiyor.

Günlük rutin için alacaksanız A72 yerine 4.300 TL'ye A52 alabilirsiniz. A72 almanızı önermem, fiyatına göre iyi bir telefon değil. Bütçeniz yüksek, daha iyi telefonlara da bakabilirsiniz.
Oyun oynarım ancak çok yoğun değil hocam. Dediğim gibi S20+ veya Note 20 düşünüyordum ancak işlemcilerinden kaynaklı sorunları görünce vazgeçtim. (Telefon önerirseniz sevinirim)
Hocam bugüne kadar Türk, yabancı 30'a yakın inceleme izledim.
Tekinde bile dediğiniz sorunu duymadım.
Link atabilirseniz iyi olur.
Samsung S20 FE multiple issues yorumlarda da aynı sorunlara sahip olanlar var ve gsmarenadan da baya bunlara benzer yorum okudum.

Oyun oynarım ancak çok yoğun değil hocam. Dediğim gibi S20+ veya Note 20 düşünüyordum ancak işlemcilerinden kaynaklı sorunları görünce vazgeçtim. (Telefon önerirseniz sevinirim)
Hocam tek önerim A72 alacaksanız almayın, onun yerine A52 almanız daha mantıklı. Aradaki fiyat farkı özellikleri karşılamıyor. Gözle görürür fark kamera ve batarya.
Dediğim gibi S20+ veya Note 20 düşünüyordum ancak işlemcilerinden kaynaklı sorunları görünce vazgeçtim.
Samsung S20 FE multiple issues yorumlarda da aynı sorunlara sahip olanlar var ve gsmarenadan da baya bunlara benzer yorum okudum.
Aşırı ısınma ve sarj problemleri olduğunu da duydum hocam. Şikayet sitelerinde bu telefon hakkında sorun yaşayan çok. Bence de almayın.

Hocam tek önerim A72 alacaksanız almayın, onun yerine A52 almanız daha mantıklı. Aradaki fiyat farkı özellikleri karşılamıyor. Gözle görürür fark kamera ve batarya.

Aşırı ısınma ve sarj problemleri olduğunu da duydum hocam. Şikayet sitelerinde bu telefon hakkında sorun yaşayan çok. Bence de almayın.
Isınma sorunları Exynos 990 işlemcisinden kaynaklı olduğu için o SD865 olan modelde düzelmiş ancak diğer kronik sorunlarından dolayı kararsızım hocam.

Şarj performansı gayet yeterli. Normal olarak fazla oyun oynuyorsan iyi bir batarya performansı sunmaz.

Yeni konular

Geri
Yukarı